Sety 1 + 6


Schází se vás u jídelního stolu obvykle šest, popřípadě méně? Pak se vám rozhodně vyplatí jídelní sety 1+6, které zahrnují jídelní stůl a šest jídelních židlí. Z naší bohaté nabídky jídelních setů pro šest osob si určitě vyberete tu nejideálnější variantu, která bude slušet vaší jídelně, a která zároveň poskytne pohodlné sezení pro všechny členy vaší domácnosti.

 

V sekci jídelní sety 1+6 si u každého setu lze zvolit další parametry. Především je to počet židlí a rozměry stolu, popřípadě barva čalounění židlí. Jídelní set pro 6 osob si tak snadno můžete uzpůsobit svým požadavkům, představám a v neposlední řadě též velikosti jídelny.

 

Jídelní sety 1+6 a jejich rozměry

 

Pro jídelní sety 1+6 se používají jídelní stoly o rozměru 90 x 160 cm nebo 90 x 180 cm. Pokud to alespoň trochu jde, je ideální jídelní stůl naddimenzovat, takže rozhodně neuděláte chybu, koupíte-li k šesti židlím jídelní stůl pro 8 osob (například v rozměru 100 x 200 cm). Více prostoru pro stolování v žádném případě neuškodí!

 

Každý člověk u stolu by měl mít k dispozici prostor o rozměru 60 cm na šířku a 40 cm do hloubky. Kulatý stůl pro 4 osoby by měl mít průměr alespoň 100 cm. Příkladem je jídelní set 1+4 s kulatým stolem. Kulatý jídelní stůl pro 6 osob už by měl mít průměr alespoň 125 cm.

 

V případě, že se u vašeho stolu občas sejde víc než 6 strávníků, doporučujeme rozkládací jídelní stoly, u nichž lze po rozložení získat délku až 200 cm nebo 220 cm. Ve složeném stavu je jejich délka obvykle 140 cm nebo 160 cm.

 

Nabídka jídelních setů 1+6

 

Snažíme se vyhovět vkusu co nejširšího spektra zákazníků, a proto v naší nabídce najdete velké množství již zkombinovaných setů. Stačí si jen vybrat, zvolit další parametry, popřípadě se inspirovat k sestavení vlastního jídelního setu.

 

Nabízíme jídelní sety v nejrůznějších designech. Pokud máte bydlení laděné do stylu retro, bude se vám líbit jídelní retro set pro 4 osoby, který zahrnuje oválný stůl a 4 židle čalouněné odolným potahovým materiálem v odstínu deep blue. V duchu retro najdete v nabídce také jídelní set s křesly, anebo jídelní set Monaco v odstínu ořech.

 

Další stylový jídelní set 1+6 ctí krásu provensálského bydlení. Jídelní set Provence nebo rustikální set zútulní každý interiér a vdechne mu krásu bydlení ve stylu francouzského venkova. U obou variant si můžete zvolit další parametry komponentů. Oba jídelní sety 1+6 jsou vyrobeny z kvalitního borovicového masivu v nezaměnitelném designu.

 

Naopak pro vyznavače krásy moderního nábytku a vzdušných linií máme v nabídce moderní jídelní set kombinující dubový jídelní stůlkolekce New Line a jídelní židle Martina. Tato kombinace se v sekci moderní jídelní sety řadí k těm nejoblíbenějším!

 

Všem, které zaujal severský styl bydlení, doporučujeme levný jídelní set pro 6 osob, který kombinuje jídelní stůl a židle s károvaným potahem. Nábytek má masivní konstrukci v odstínu ořech. Vrchní deska stolu je z přírodní ořechové dýhy.

 

Pokud vám možnost pořídit si jídelní set pro 6 osob příliš nevyhovuje a rádi byste si nábytek do jídelny zkombinovali sami, vybírejte v sekcích jídelní stoly a jídelní židle

Produkt přidán do seznamu přání