Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Dubové postele


Možná je pro vás ložnice tou vůbec nejoblíbenější částí domu. Masivní dubová postel může tuto místnost učinit nejen útulnější, ale i stylovější. Pokud patříte k vyznavačům poctivých přírodních materiálů, jako je právě dub, pak si v této kategorii přijdete na své. Za tu nejnižší cenu v rámci EU získáte postel, na kterou se budete moci spolehnout po dlouhá desetiletí.

Naše masivní dubové postele jsou dostupné v různých provedeních – ať už klasických nebo moderních. Pokud je pro vás výrazná kresba velmi důležitá, máme také dubové postele v divokém dubu, které s sebou přinášejí tuto vlastnost. Mimořádně populární jsou i postele z přírodních trámů díky své nádherné struktury a jedinečnému vzhledu.
Každá dubová postel má olejovaný povrch. Mezi našimi dubovými postelemi si určitě najdete svoji vysněnou postel – ať už je to dubová postel s průběžným čelem nebo dubová postel s dvoudílným čelem – u Nábytek Mirek určitě najdete to, co hledáte. Na výběr máte i mezi čely dubových postelí, které jsou mírně nakloněny dozadu, nebo takovými, které se na čele zvedají přímo vzhůru.

Nábytek Mirek vám samozřejmě nabízí také dubové postele v pohodlné výšce. Ty vám usnadní vstávání a sednutí a tím chrání vaše záda. Masivní dubové postele s pohodlnou výškou jsou stále oblíbenější iu mladších lidí, neboť problémy se páteřními plotýnkami se vyskytují stále dříve. Zde naleznete naše postele v pohodlné výšce.

Nábytek Mirek vám samozřejmě nabízí také masivní dubové postele s praktickými a prostornými šuplíky. Do zásuvek můžete uložit své zimní peřiny a své náhradní ložní prádlo nebo jiné věci, na které jinak nemáte místo. Následující odkaz vás zavede přímo k našim postelím s úložným prostorem.

Nábytek Mirek vám nabízí dubové postele, které mají patentované bezkovové rohové spoje, které nabízí mimořádně dobrou stabilitu. Tyto masivní dubové postele bez kovu jsou nejen stabilní, ale zároveň zajistí nerušený spánek citlivým lidem, kteří mají potíže s elektromagnetickými rušivými poli.

Pro Nábytek Mirek je nesmírně důležité, aby všechny produkty byly testovány na škodlivé látky podle přísných směrnic a byly ekologicky konzistentní – to se samozřejmě vztahuje také na naše dubové postele. Z tohoto důvodu jsou všechny suroviny od našich dodavatelů a partnerských výrobců pravidelně přísně sledovány – nezávislá testovací agentura je zkoumá na potenciálně škodlivé látky.

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.