Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Rustikální nábytek

Proč rustikálny nábytok od nábytku mirek?

  • Tradícia vo výrobě již více než 20 let, kterou si overilo téměř 50 000 zákazníků.
  • Vyberte si svůj stylový nábytek, přímo od výrobce, od nás. Stavte i vy na dřevěný nábytek, který každý kus ma jedinečnou strukturu a originální vzhled.
  • Váš objednaný rustikálny nábytek vám doručíme vlastní dopravou přímo na vaši adresu.
  • Platba za objednaný tovar je při převzetí nábytku.
  • Originálne úchytky, které napodobují zhrdzavený kov. Povrchová úprava vosk je ekologické a příjemná na dotek.

Náš rustikální nábytek je dodáván do nejrůznějších hotelů, penzionů, ale také do firem, které požadují tu nejvyšší přírodní kvalitu. Skvěle se bude vyjímat rovněž u vás v obývacím pokoji i v jiných částech domu. Rustikální nábytek je vyrobený ve stylu, který vám připomene pobyt na venkově a především umožní užší kontakt s přírodou. Představujeme tradiční masivní nábytek v rustikálním pojetí, který vydrží neuvěřitelně dlouho krásný.

Jsme tradiční firmou, která vám dodá velmi kvalitní rustikální nábytek přesně podle vašich představ. Postačí, když si vyberete daný kousek přímo od výrobce. Na vaši adresu přivezeme rustikální komody, vitríny, skříně, postele, stoly, židle i další kusy nábytku, s nímž bude zaručeno pohodlí. Rustikální nábytek není rozhodně zastaralý, naopak se stává znovu velmi populárním a ve stylu rustika s ním můžete zařídit celý dům. Pokud uvažujete o koupi nábytku z borovicového dřeva, můžete si přečíst i článek o typických vlastnostech a charakteru dřeva borovice.

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.