Ratanový nábytek


Ratanový nábytek si u zákazníků získává stále větší oblibu, a to zejména pro své úžasné a jedinečné vlastnosti. Ratanový nábytek je lehoučký, pružný, působí vzdušně a dobře snáší výkyvy teplot i změny povětrnostních vlivů. V současné době se můžeme setkat s napodobeninami ratanu, takže lze říci, že ratanový nábytek řadíme mezi luxusní zboží.

Obvykle si pod pojmem „ratanový nábytek“ představíme stylový koutek v zimní zahradě nebo na terase. Pro zahradní nábytek je ratan coby materiál přímo ideální. Ratan je zcela přírodní, ekologický materiál. Pochází z pralesů z oblasti jihovýchodní Asie. Také nábytek z umělého ratanu má plno kladných vlastností. Obvykle se jedná o nábytek s pevnou ocelovou konstrukcí a napodobeninou ratanu z plastu. Nábytek na zahradu z umělého ratanu je tvarově i barevně stálý, dostatečně pevný a disponuje dlouhou životností. Není náročný na údržbu.

Nábytek Mirek vám přináší výběr z toho nejkvalitnějšího ratanového nábytku. Všechny modely zahradního nábytku jsou vyráběny přímo pro naši firmu, což je pro vás coby pro zákazníka záruka nejvyšší možné kvality za nejnižší možnou cenu. Veškerý ratanový nábytek máme skladem s doručením do 48 hodin. Díky vlastní dopravě vám pečlivě zabalený zahradní nábytek doručíme až před váš dům.

Zahradní ratanový nábytek z naší nabídky je vyrobený z půlkulatého a kulatého ratanu, který je ve srovnání s plochým ratanem nesrovnatelně kvalitnější.

Vybírat můžete buď celé ratanové sestavy, anebo samostatný nábytek, například ratanové křeslo na zahradu, které má konstrukci z hliníku a ušlechtilé oceli. Je vyrobené z kvalitního umělého ratanu, odolného vůči dešti i UV záření. Těm nejnáročnějším zákazníkům bude vyhovovat polohovatelné křeslo z ratanu.

Vyberte si dle svého vkusu, preferencí a prostorových možností ten nejideálnější ratanový nábytek! Nejenom, že vám poskytne komfortní místo k sezení, ale také zútulní celou vaši zahradu či terasu!

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.