Rustikální komody 

Nabízíme rustikální komody z masivního dřeva, které jsou originální. V této kategorii si můžete prohlédnout různé typy komod v rustikálním provedení. Každý kousek se může pochlubit nejen vůní přírodního materiálu, tedy dřeva, ale také kresbami, co se hodí do každého interiéru. Kategorie rustikálních komod vám umožní doplnit interiéry různých stylů, nejen ty venkovsky laděné.

Najdete zde rustikální komody určené do obývacího pokoje, například pod televizor, nebo truhlu na boty venkovského stylu. Pokud jste také propadli tomuto stylu nábytku, určitě si u nás vyberete. Masivní dřevěné komody využijete pro různé účely a lze je umístit také do poněkud více moderních prostor. Už nemusíte hledat originální komody, zde si vybere naprosto každý.

  • Vysoké

    Vysoké rustikální komody můžete velmi efektivně situovat na místa, kde jsou volné prostory, zakrýt s nimi stěnu. Pokud máte doma dokonalý prostor pro novou komodu, zvolte si takovou, která co nejlépe zapadne. Vysoká komoda v rustikálním vzhledu z naší nabídky je z masivního dřeva, které zaručuje dlouholetou životnost.

Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek