Designové jídelní stoly


Designové jídelní stoly od nás se hodí jak do domácností, tak i restaurací či penzionů, zkrátka všude tam, kde vládne design! Stanou se klenotem vaší jídelny i její praktickou součástí.

U žádného z jídelních stolů neopomíjíme funkčnost, a to platí i pro moderní designové stoly. Nábytek vyrábíme z masivu a soustředíme se na jeho špičkové řemeslné zpracování. Dbáme na to, aby každý vámi vybraný model designového stolu měl veškeré funkční předpoklady stát se hojně využívaným kusem nábytku ve vaší domácnosti. Svým designem přitom jídelní stůl dokáže zpříjemnit celkovou náladu jídelny.

Specializujeme se na masivní nábytek, přičemž nejčastěji pracujeme s dubovým a borovicovým masivem. Dubové jídelní stoly jsou k dispozici jak v čisté, tak v divoké variantě dubu. Designové stoly buď ponecháváme v přírodní variantě, nebo je bělíme či moříme na určitý odstín. Povrchová úprava se provádí přírodním olejem, který zvýrazní krásu textury masivu, a který zároveň chrání nábytek před mechanickým poškozením.

Desky stolů jsou v některých případech z průběžné lepené spárovky, čímž je umocněna pevnost stolu a je také zabráněno nežádoucímu kroucení materiálu. Síla desky stolu bývá 2,5 – 4 cm.

Designové jídelní stoly z Nábytku Mirek

Nádherný kontrast rustikálního stylu s moderním vás zaujme na jídelním stole Quebec. Vrchní deska stolu je z masivního dubu, kdežto pro výrobu nohou byla použita ocel. U masivní desky se můžete setkat s drobnými prasklinkami a suky. Nejedná se o vadu! Naším cílem bylo zachovat krásu přírodního dřeva se všemi jeho znaky. Podobný design má také jídelní stůl Inox nebo Solid. I v těchto případech jsme zvolili kombinaci masivní desky a ocelových nohou.

V případě, že nejste při zařizování jídelny limitováni prostorem, doporučujeme velký jídelní stůl George. Představuje krásný designový stůl o rozměru 220 x 100 cm, u nějž se pohodlně nají i 10 strávníků. Milosvníky oblých tvarů potěší oválný jídelní stůl Otawa či dubový stůl se zaoblenými nožkami.

Doplňte designový jídelní stůl o moderní jídelní židle! Nábytek navrhujeme s ohledem na to, aby jednotlivé kusy k sobě pěkně ladily. Inspirovat se také můžete sekcí jídelní sety, kde některé designové jídelní stoly kombinujeme s židlemi z naší nabídky.

Designové jídelní stoly dodáváme demontované. Součástí balení je přehledný montážní návod, pomocí nějž nábytek snadno sestavíte.

Produkt přidán do seznamu přání