Rohové sedačky 

Rádi byste doma v obývacím pokoji ušetřili co nejvíce prostoru? Umožní vám to kvalitní rohové sedačky z naší pestré nabídky. V této sekci si můžete prohlédnout stylové sedačky v moderních designech, vyrobené z velmi kvalitních materiálů. Základ tvoří samozřejmě pevná dřevěná kostra a na výběr budete mít rovněž z mnoha povrchových látek a čalounění. Zde si vyberou i ti náročnější.

I Vy se nejraději spoléháte na stabilní a masivní nábytek? Také rohové sedačky mohou splňovat vše, co po nábytku požadujete. Kromě toho, že spoří místo, jsou vysoce variabilní a můžete je různě přizpůsobovat. U nás najdete ty nejlepší kousky, a pokud hledáte evropskou kvalitu, jste zde zcela správně. S dobře zvolenou rohovou sedačkou vám zbude spousta prostoru na další nábytek a pro pohyb. Rohové sedačky v této kategorii se pyšní italskými designy, které nadchnou. 

  • Rozkládací

    Rozkládací rohové sedačky jsou jasnou volbou pro toho, kdo zařizuje interiér a chce ušetřit nějaký ten prostor. Nabízíme vám masivní provedení tohoto stylového nábytku a vysokou variabilitu, díky které budete vždy připraveni také na nečekané návštěvy a dočasné nocležníky. Naše rozkládací rohové sedačky maji možnost rozložení na lůžka pro dvě osoby. Vyberte si z velkého množství látek

  • S úložným prostorem

    Úložný prostor je velkou pomocí, chcete li ušetřit co nejvíce místa. Dá se využít na uložení oblečení, hraček, ale také různých domácích pomůcek. Umístěte do svého obývacího pokoje vhodnou sedačku s úložným prostorem a dodejte mu konečně rustikální a při tom moderní styl.

Zobrazují se 1 – 20 z 20 položek