Rohové sedačky 

Rohové sedačky dokážou ušetřit spoustu prostoru v jakémkoliv interiéru. Hodí se tam, kde chcete využít maximálně rohové prostory. Pokud požadujete vysokou variabilitu sedačky, zvolte si provedení do rohu. NNabízíme vám výhradně ty nejlepší rohové sedačky, které je možné si koupit v Evropě. Vyberte si sedačku se skandinávským vzorem s unikátním látkamy dostupnými pouze u nás z 100% přírodních materiálů. Nebo rohové sedačky s taliasnkým designem s možností výběru s téměř až 300 druhů látek.

  • Rozkládací

    Rozkládací rohové sedačky jsou jasnou volbou pro toho, kdo zařizuje interiér a chce ušetřit nějaký ten prostor. Nabízíme vám masivní provedení tohoto stylového nábytku a vysokou variabilitu, díky které budete vždy připraveni také na nečekané návštěvy a dočasné nocležníky. Naše rozkládací rohové sedačky maji možnost rozložení na lůžka pro dvě osoby. Vyberte si z velkého množství látek

  • S úložným prostorem

    Úložný prostor je velkou pomocí, chcete li ušetřit co nejvíce místa. Dá se využít na uložení oblečení, hraček, ale také různých domácích pomůcek. Umístěte do svého obývacího pokoje vhodnou sedačku s úložným prostorem a dodejte mu konečně rustikální a při tom moderní styl.

Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek