Nábytek Alexandra

Exkluzivní dubový nábytekkolekce Alexandra je synonymem nábytkářského luxusu. Celo masivní provedeníčistého dubu a osobitá kontrola, kterou prochází každý kus nábytku této řady, dodává celé kolekci punc špičkové kvality. Renomovaní designéři se v návrzích nábytku kolekce Alexandra nechali inspirovat švýcarským prostředím s vysokým důrazem na kvalitu a styl. Vybavením interiéru nábytkem z kolekce Alexandra dosáhnete jednotného prostoru s nezaměnitelným půvabem ryze přírodního materiálu.

Dubový nábytek Alexandra

Nábytek Alexandra je vyrobený z čistého dubového dřeva, a to včetně vnitřního korpusu a poliček. Vrchní desky nábytku mají oblíbený parketový vzor. Povrchová úprava je prováděna pomocí kvalitního přírodního oleje, který zdůrazňuje krásu textury přírodního dřeva a zároveň zachovává jeho přirozený vzhled bez dalších úprav mořením či bělením. Díky tomu máte možnost komponenty z řady Alexandra libovolně kombinovat s dalšími prvky naší nabídky dubového nábytku v barevném provedení „dub olej“. Zásuvky a dvířka skříněk jsou opatřeny podlouhlými kovovými úchytkami a systémem tichého dovírání soft-close, který je zárukou pohodlného zavírání a bezproblémového fungování i po letech používání.

Lze rozhodně bez nadsázky říci, že nábytek Alexandra se dědí z generace na generaci. Nechybí mu totiž nadčasový design, který bude stále „in“ i pro další generace. Díky špičkové kvalitě zpracování těch nejlepších materiálů nepostrádá bytelnost, některé kousky dosahují hmotnosti až 160 kg. Za vysokou hodnotu nábytku pak rozhodně hovoří zvolený materiál, dubový masiv, který je oblíbenou stálicí a jedním z nejkvalitnějších materiálů, s jakým se v oblasti nábytkářství setkáte. Kromě jídelního stolu dodáváme všechny prvky kolekce Alexandra již odborně smontované, díky čemuž podstatně ušetříte čas i práci. Každý kus nábytku je pečlivě zabalený. Stačí jen vybalit z ochranného obalu a vybrat nejideálnější místo, kde bude tento luxusní nábytek zdobit váš interiér!

Inspirace Kolekce Alexandra

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.