Dubové jídelní stoly


Pokud hledáte opravdu kvalitní nábytek do jídelny, který by vám vydržel sloužit řadu let, jsou jasnou volbou dubové jídelní stoly. Naše nabídka zahrnuje kvalitní nábytek do jídelny, takže máte možnost vybrat si jak masivní stůl, tak i dubové židle, komody a jiné komponenty, pomocí nichž z jídelny vytvoříte jednotně vybavený, stylový prostor. Nábytek z masivu se díky svým vynikajícím vlastnostem stane dědictvím pro vaši další generaci! Dubové masivní stoly reprezentují precizní řemeslnou práci a špičkové zpracování těch nejkvalitnějších materiálů. Byly vyrobeny na území Evropské unie a mají vysokou prodejnost zejména ve Francii a v Německu.

Z čeho můžete vybírat? V nabídce je například rozkládací stůl, ideální pro početnější rodiny. Disponuje snadným systémem rozkládání a celkovou délkou 220 cm. Výhodou je také to, že si tento model můžete vybrat hned z několika barevných variant. Milosvníky moderních designů potěší jídelní stůl s ocelovými nohami. Jedná o spojení maximálně pevných materiálů, které spolu designově perfektně ladí. Deska stolu o tloušťce 3 – 6 cm vydrží opravdu velký nápor! Těm, kteří mají rádi klasičtější či rustikálnější vzhled masivního nábytku, se jistě zalíbí oválný jídelní stůl, rustikální stůl s nohami kříženými do X, anebo dubový stůl  s nohami do písmene A.

Výrobním materiálem všech stolů naší nabídky je čisté dubové dřevo. Všechny dubové stoly jsou opatřeny povrchovou úpravou olejem a voskem, která nábytek chrání před mechanickým poškozením, ale zároveň zachovává krásu přírodní textury dřeva. Všechny stoly z dubu disponují mimořádnou pevností. Jsou zárukou dlouhých let bezstarostného používání. Investice do masivního stolu představuje investici do budoucnosti!

hodnocení

Produkt přidán do seznamu přání