Jídelní stůl a židle rustikální

29 800,00 Kč

( sleva až 16 930,00 Kč )

12 870,00 Kč

Nové

Dostupnost: 1 - 5 týdnov

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Jídelní stůl a židle rustikální

  Jídelní stůl a židle rustikální

  Nádherný jídelní set, který se skládá z jídelního stolu v rustikálním stylu včetně jedálenkých židlí.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Varianty produktu

  Jídelní stůl a židle rustikální - serie venkov

  Nádherný jídelní set, který se skládá z jídelního stolu v rustikálním stylu včetně jedálenkých židlí. Ověřená kvalita a skutečně masivní provedení, které vám budou sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse či kvalitě. Sestava je vyrobena z borovicového masivního dřeva. Nábytek se dodává již smontovaný, kromě jídelního stolu.

  Rustikální jídelní stůl - VENKOV

  Jídelní stůl je vyroben z kvalitního masivního dřeva. Tloušťka vrchní desky je až 4 cm, která vám zaručí dlouhou životnost. Jídelní stůl mě vosk povrchovou úpravu, která je velmi příjemná na dotek a ekologicky nezávadná. Stůl samozřejmě odolá i běžným nehodám jako je vylité tekutiny. Pod horké předměty doporučuje používat podložky. Nohy mají rozměr až 8 x 8 cm, ty se montují na místě. Snadná montáž do 10 minut.

  Rustikální jídelní židle - VENKOV

  Kvalitní jídelní židle v rustikálním stylu vyrobená z borovicového masivního dřeva, Židle se dodává již smontovaná, má mimořádně vysokou pevnost i při náročném používanım.

  Výška židle: 96 cm
  Šířka židle: 46 cm
  Hloubka židle: 49 cm.

  Popis série venkovského nábytku

  Nábytek je vyroben v rustikálním stylu vyrobený z kvalitního borovicového dřeva. Nábytek se dodává již smontovaný našim profesionálním týmem, kromě jídelní stolů a postelí. Nábytek má nádhernou barvu vosk medový, který je unikátní pro tuto kolekci. Rovněž unikátním prvkem su ruční kuté kování a madla, které dokonalé vyniknou na tomto nábytku. Rádi vámi poradíme a zařídíme vaši jídelnu, obývací pokoj či celý hotel. Vsaďte i vy na ověření kvality profesionály. Nábytek z této řady prodáváme hlavně ve Francii, Španělsku a Itálii.

  Jídelní stůl a židle rustikální - serie venkov

  stol venkovsky

  Hodnocení