Jednolůžkové postele 

Představujeme vám jednolůžkové postele z poctivých přírodních dřevin, jako je například bříza nebo borovice. Jednolůžkové postele se dají použít v podstatě v každé místnosti domu, hodí se také do dětských pokojů. Pokud vsadíte na poctivé přírodní materiály, zajistíte sobě a celé rodině příjemný spánek. Díky vůni přírodního dřeva se vám bude dobře spát a budou se vám zdát ty nejčistější sny.

Naše jednolůžkové postele jsou moderní, při tom je to klasika, vynikající svou ergonomií a pěkným vzhledem. Máte rádi přírodní materiály a rádi byste doplnili své bydlení v naturálním stylu? Je to jednoduché, stačí, když se trochu rozhlédnete v této sekci. Nechybí samozřejmě standardní rozměry o šířce 90 centimetrů, naše postele jsou určeny pro jednu osobu. K masivním jednolůžkovým postelím nabízíme rovněž pohodlné matrace. 

  • Pro dospělé

    Jednolůžkové postele v této kategorii jsou určené pro dospělé nocležníky. Oceníte především velkou stabilitu, která je dána masivním dřevem, ze kterého jsou vyrobené. V tomto případě se jedná o borovici a břízu, oblíbené to přírodní materiály, které oceníte v každém interiéru.

  • Dětské

    Nabízíme také vysoce kvalitní a stabilní postele pro nejmenší nocležníky. Tato sekce vám nabídne stylové provedení dětské postele, za které se nikdy nebudete muset stydět, a pro děti bude také zdrojem zábavy. Tyto postele jsou vysoce bezpečné, můžete si zvolit zajímavé provedení s úložným prostorem na hračky či oblečení.

Zobrazují se 1 – 3 z 3 položek