Monaco Jídelní set pro pro čtyři

17 100,00 Kč

( sleva až 4 500,00 Kč )

12 600,00 Kč

Nové

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Monaco Jídelní set pro pro čtyři

  Monaco Jídelní set pro pro čtyři

  1x  stůl (rozměry 140 x 80 ) , 4x designová židle, 

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Varianty produktu

  Variant 1: látka Espresso

  latka espresso

  Variant 2: látka Spring 900-2

  latka spring

  Moderní jídelní stůl, který vás zaujme svým retro designem už na první pohled. Součástí kompletu je jídelní stůl a 4 židle s velmi příjemným tvarem, kde si určitě vychutnáte vaše rodinné večeře nebo každodenní posezení.

  Jídelní stůl Monaco

  Nádherný jídelní stůl s vkusným designem, novinka pro rok 2015. Stůl je navíc oceněn za diazjn. Pevná dřevěná konstrucke, vrchní deska je vyrobena z kvalitné dřevěné ořechové dýhy. Se stolu doslova sále síla přírody spojená s moderním designem. Stůl je dostupný ve dvou velikostech. Jídelní stůl mě tloušťku vrchní desky až 2 cm a díky mohutným dřevěným nohám mě tak jídelní stůl vysokou pevnost i po letech používání. Rozměr stolu je 140 x 80 cm.

  Moderní jídelní stůl pro čtyři

  Jídelní židle Monaco

  Nohy této designové židle jsou vyrobeny z dubového dřeva, s vysokou stabilitou. Sedák je vyroben z dřevěné překližky a obtažené s kvalitním čalouněním. Vysoká otěruvzdornost, která vám zaručí dlouhou životnost. Ergonomický tvar židle, kde si vychutnáte celovečerní rodinné setkání. Navíc při židli si můžete vybrat ze dvou potahů na židlích. Každá židle mě na zadní opěrce otvor, který je nejen designově nádherný ale zároveň umožnuje jednoduchou manipulaci se židlí.

  židle retro

  Ke stažení

  Hodnocení