Ložnice 

V ložnici prožijeme velkou část života a proto musí splňovat vysoké estetické a funkční nároky pro zdravý a kvalitní spánek. Nespokojte se s alternativou, vyberte si to nejlepší co je na trhu s nábytkem. Ložnice z masivu, tradice ve výrobě již od roku 1999 používáme materiál masiv I. třídy. Máme ročně více 15 000 spokojených klientů v celé Evropě.

Dlouhodobě odkládáme a dokonalé sušíme ty nejvzácnější kusy dřeva abychom pro Vás mohli vyrobit kvalitní, pevnou a elegantní ložnice z masivu. V naší nabídce naleznete pevné dřevěné postele, šatní skříně ale i komody, výroba je pro nás posláním, každý kus nábytku je jedinečný s unikátní kresbou dřeva. Jsme patřičné hrdý na náš výrobní program je jen na Vás zda si zvolíte rustikální ložnice, nebo nábytek v moderním stylu. Každý kus ložnice z naší nabídky je navržen s ladnými křivkami v duchu nadčasové eleganci. Dáváme si záležet na bezchybné povrchové úpravě která je základem toho, aby nábytek do ložnice vydržel sloužit dlouhá léta.

 • Postele z masivu

  V naší pestré nabídce najdete také postele z masivu, které disponují vysokou odolností a jejichž styl pozvedne vaši ložnici na vyšší úroveň. Ideální bude, když vybavíte celou ložnici v masivním stylu, pokud vám to samozřejmě dovolují prostorové dispozice, ale také třeba vaše peněženka. My ovšem nabízíme masivní postele za výborné ceny, což jim nic neubírá na přírodní kvalitě.

  Masivní dřevěné postele z naší nabídky jsou jednak designově krásné, ale také zaručují velice dlouhou životnost. Výrobním materiálem je poctivé dřevo z přírody, které také krásně voní, je příjemné na dotek. Pro výrobu masivních postelí je dřevo doslova dokonalým materiálem. Již více než 20 let se zabýváme prodejem toho nejkvalitnějšího nábytku z masivního dřeva a také postele jsou ukázkou téměř dokonalosti. 

  Nejčastěji dodáváme postele z masivu, které jsou vyrobené z dubu nebo borovice, oblíbených to, při tom cenově dostupných materiálů. Až se v takové masivní posteli poprvé vyspíte, uvěříte a pochopíte. Ta krásná vůně dřeva vám bude připomínat les a pohodu, kterou v něm můžete prožívat. V této kategorii si můžete vybrat manželské postele z masivu, ale také menší provedení v podobě jednolůžka, nechybí ani patrové nebo čalouněné postele. 

  Proč koupit dřevěné postele z masivu od nábytek mirek?

  • Zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku se ložnice máme již více než 20 let. 
  • Za námi stoji množství realizovaných penzionů a hotelů. 
  • Množství posteli umíme upravit i na míru a to změnu šířky nebo výšky postele. 
  • Naše postele byly oceněny cenám za designu a kvalitu.
 • Komody

  Nabízíme komody, které se hodí do různých místností domu či bytu. Máte rádi skutečné dřevo, ne napodobeniny, se kterými se dnes roztrhnul pytel? Pak jste v této kategorii na správné adrese, můžete si zde zvolit různé formy dřevěných komod. Jedná se například o komody borovicové, dubové, voskované, dlouhé či v tom nejvíce moderním provedení. Při nákupu můžete velmi ušetřit, neboť naše slevy jsou veliké.

  Masivní komody, které zde nabízíme, se pyšní nejenom různými barvami dřevěného materiálu, ale také rozličnými rozměry. To znamená, že si budete moci zvolit nábytek té správné velikosti, který dokonale zapadne do daného prostoru. Vyberte si do své domácnosti poctivě vyrobenou komodu z masivního dřeva a získáte jistotu, že vám bude sloužit po dlouhé desítky let. 

 • Šatní skříně

  Skříně do ložnice si můžete vybrat se samostatně stojících nebo skříně na míru. V naší nabídce najdete kvalitní šatní skříně z masivu, na výběr máme skříně jedno, dvou nebo třídveřové.

  Skříň do ložnice dotváří komplet nábytku a slouží k odkládání vašich kabátů, košil nebo tajných návštěv :). Naše šatní skříně z masivu vám boudu sloužit generace bez ztráty na kráse či kvalitě.

 • Matrace

  V roce 2013 jsme se rozhodli zaměřit se opravdu kvalitní matrace. Proto jsme si pro vás vybrali kolekci těch nejkvalitnějších matrací značky Good Sleeping. Výhodou našich matrací je především důraz na príroné materiali jako jsou koňské žíně, ovčí vlna, kokos či latex. Vyberte si i vy kvalitu, která stojí za to.

 • Noční stolky

  Noční stolek je součástí téměř každé ložnice, slouží k odkládání telefonu, knížky či stolní lampy. Vyberte si noční stolek z masivu, který dodá vaší ložnici úplné jiný rozměr. V naší nabídky najdete noční stolek ve stylu provence, rustikální ale i luxusně a moderní. Samozřejmostí je na výběr dřeva jako noční stolek dub, borovice.

 • Truhly z masivu

  Moderné a elegantné truhlice z masívu. V ponuke nájdete rustikálnú truhlicu ale aj borovicové truhlice. Truhlica ma využitie nie len na odklanie topánok ale aj truhlica na hračky. V širokóm sortimente nájdete niekoľko druhóv truhlíc.

 • Ložnice inspirace

  I vaše ložnice už potřebuje změnu? Pokud ano, máme pro vás několik jednoduchých inspirací jak si zmodernizovat celou ložnici. V této nabídce vám nabízíme již celé sestavy ložnici a to výhradně z masivu.

  V fotogalerii najdete dostatek inspirace do ložnice od našich zákazníků nebo realizací, které jsme již vyrobili. Důležitý je i výběr barev, zvolit byste měli jednotný výběr barev a nemixovať to.

Zobrazují se 1 – 27 z 60 položek