Sedačky 

Výjimečné sedačky s jedinečným charakterem, které najdete pouze u nás. Na sedačky používáme buď prémiové látky z Nizozemska, které mají mimořádně vysokou oderuvzornosť až 100 000 cyklů nebo kůži. Všechny kožené sedačky jsou jen z té nejkvalitnější kůže, původem z Itálie. Konstrukce našich sedaček jsou dřevěné spolu z dřevěnou překližkou, které vám budou sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse či kvalitě.

Proč sedačky od nábytek mirek?

 • Nádherný design a prémiová kvalita zpracování našich sedaček.
 • Každá sedačka má svou unikátní látku nebo kůži. Látky jsou renomovaných výrobců z Nizozemska, kůže jsou přímo od našich dodavatelů z Itálie.
 • Garantujeme vám nejlepší cenu, všechny naše sedačky jsou vyrobeny ve velkých sériích co nám umožňuje dosáhnout nejnižší možnou cenu při zachování nejvyšší kvality.
 • Každou sedačku je možné doručit kdekoli na území ČR jen za 800 Kč.

Každá sedačka, která jde do sériové výroby je nejprve představena na mezinárodních výstavách Kolín, Milán nebo Singaopore kde sbíráme cenné informace a zardzujeme do prodeje tak jen ty nejlepší modely.

 • Rohové sedačky

  Rohové sedačky dokážou ušetřit spoustu prostoru v jakémkoliv interiéru. Hodí se tam, kde chcete využít maximálně rohové prostory. Pokud požadujete vysokou variabilitu sedačky, zvolte si provedení do rohu. NNabízíme vám výhradně ty nejlepší rohové sedačky, které je možné si koupit v Evropě. Vyberte si sedačku se skandinávským vzorem s unikátním látkamy dostupnými pouze u nás z 100% přírodních materiálů. Nebo rohové sedačky s taliasnkým designem s možností výběru s téměř až 300 druhů látek.

 • Pohovky

  V této kategorií najdete designové pohovky s unikátním vzhledem se skandinávským a italským designem. To nejlepší co je možné dostat v Europe. Zárukou vysoké kvality našich pohovek je nejen mimořádně vysoký komfort a pohodolie, co zabezepečuje vysokelastická výplň ve polštářích. Ale také masivní konstrukce a výběr z téměř 300 druhů látek.

 • Křesla ke sedačkám

  Chybí vám do vašeho obývacího pokoje elegantní doplněk? Vyberte si z nabídky našich stylových křesel určených ke sedací soupravy, množství z nich je přímo do kompletů k sedačkám.

 • Kožené sedačky

  Protože přírodní materiály patří k sobě, zařadili jsme pro mimořádné úspěchy na švýcarském trhu do nabídky kožené sedačky. Naše kožené sedačky jsou vyrobeny s precizností na design a nejvyšší kvalitu. Vybíráme ty nejlepší materiály. Pravá italská kůže, kterou najdete také v prémiových automobilech jako je BMW, Mercedes. Kožené sedačky se snažíme mít všechny skladem proto i naše ceny jsou podstatně nižší než konkurence. Zárukou je prémiová kvalita s označením made for Switzerland kde směřuje až 80% produkce. Vsaďte na tisíce spokojených klientů mezi, které patří i soukromě rezidence ve středisku St. Moritz.

  kozene sedacky

Zobrazují se 1 – 27 z 38 položek