Sedačky 

Výjimečné sedačky s jedinečným charakterem, které najdete pouze u nás. Na sedačky používáme buď prémiové látky z Nizozemska, které mají mimořádně vysokou oderuvzornosť až 100 000 cyklů nebo kůži. Všechny kožené sedačky jsou jen z té nejkvalitnější kůže, původem z Itálie. Konstrukce našich sedaček jsou dřevěné spolu z dřevěnou překližkou, které vám budou sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse či kvalitě.

Proč sedačky od nábytek mirek?

 • Nádherný design a prémiová kvalita zpracování našich sedaček.
 • Každá sedačka má svou unikátní látku nebo kůži. Látky jsou renomovaných výrobců z Nizozemska, kůže jsou přímo od našich dodavatelů z Itálie.
 • Garantujeme vám nejlepší cenu, všechny naše sedačky jsou vyrobeny ve velkých sériích co nám umožňuje dosáhnout nejnižší možnou cenu při zachování nejvyšší kvality.
 • Každou sedačku je možné doručit kdekoli na území ČR jen za 800 Kč.

Každá sedačka, která jde do sériové výroby je nejprve představena na mezinárodních výstavách Kolín, Milán nebo Singaopore kde sbíráme cenné informace a zardzujeme do prodeje tak jen ty nejlepší modely.

 • Rohové sedačky

  Rádi byste doma v obývacím pokoji ušetřili co nejvíce prostoru? Umožní vám to kvalitní rohové sedačky z naší pestré nabídky. V této sekci si můžete prohlédnout stylové sedačky v moderních designech, vyrobené z velmi kvalitních materiálů. Základ tvoří samozřejmě pevná dřevěná kostra a na výběr budete mít rovněž z mnoha povrchových látek a čalounění. Zde si vyberou i ti náročnější.

  I Vy se nejraději spoléháte na stabilní a masivní nábytek? Také rohové sedačky mohou splňovat vše, co po nábytku požadujete. Kromě toho, že spoří místo, jsou vysoce variabilní a můžete je různě přizpůsobovat. U nás najdete ty nejlepší kousky, a pokud hledáte evropskou kvalitu, jste zde zcela správně. S dobře zvolenou rohovou sedačkou vám zbude spousta prostoru na další nábytek a pro pohyb. Rohové sedačky v této kategorii se pyšní italskými designy, které nadchnou. 

 • Pohovky

  Nabízíme velmi kvalitní až luxusní pohovky, které mají svůj originální styl. Zakládáme si na té nejvyšší jakosti a chceme dát zákazníkům top produkty. Vyberte si u nás dokonale vyhlížející pohovku z kvalitního materiálu, co se stane ozdobu obývacího pokoje nebo pokoje pro větší děti. V této sekci naleznete stylové pohovky italského a skandinávského vzhledu, takže budete moci své domácnosti vdechnout trochu cizokrajnosti.

  Pohovky v této kategorii jsou velmi variabilní a mnoho z nich se dá rozložit. Na výběr máte z různých rozměrů a z pohovek pro pouhé dvě osoby, stejně jako pro více osob. Zaručujeme tu nevyšší evropskou kvalitu pohovek a design, který je vhodný do moderních interiérů. Potřebujete doplnit obývací pokoj o místo pohody a odpočinku? Právě některá z našich pohovek by mohla být tím pravým, vybírat můžete masivní konstrukce a nepřeberné množství látek. 

 • Křesla ke sedačkám

  Už vás nebaví fádní provedení interiéru, v němž trávíte spoustu příjemných chvil? Rádi byste poněkud zpestřili svůj obývací pokoj nebo přijímací salonek pro hosty? Umožní vám to naše stylová křesla k sedačkám. V této sekci si budete moci vybrat designová křesílka, která vypadají, jako by byla ze zámku, na druhé straně ale také křesla nesmírně moderního vzhledu. Společné mají především dvě věci, a to originalitu a také výrazně sníženou cenu.

  Můžete tedy velmi podstatně ušetřit za vysokou kvalitu. Naše designová křesla k sedačkám můžete samozřejmě zkombinovat s dalšími nábytkovými prvky, například se stolkem nebo zajisté také se sedačkou. Ovšem dejte si pozor na to, aby se zvolené křeslo dobře hodilo k provedení takové sedačky, aby nevypadalo jako „pěst na oko“. S novým stylovým křeslem si budete moci užívat relax kdykoliv a ještě na úrovni. 

 • Kožené sedačky

  Protože přírodní materiály patří k sobě, zařadili jsme pro mimořádné úspěchy na švýcarském trhu do nabídky kožené sedačky. Naše kožené sedačky jsou vyrobeny s precizností na design a nejvyšší kvalitu. Vybíráme ty nejlepší materiály. Pravá italská kůže, kterou najdete také v prémiových automobilech jako je BMW, Mercedes. Kožené sedačky se snažíme mít všechny skladem proto i naše ceny jsou podstatně nižší než konkurence. Zárukou je prémiová kvalita s označením made for Switzerland kde směřuje až 80% produkce. Vsaďte na tisíce spokojených klientů mezi, které patří i soukromě rezidence ve středisku St. Moritz.

  kozene sedacky

Zobrazují se 1 – 26 z 26 položek