Antracitové jídelní židle - šedé


Hodila by se vám do jídelny stylová a zároveň pohodlná jídelní židle, která by svým designem ladila jak k modernímu, tak i klasickému vybavení interiéru? Antracitové jídelní židle z naší nabídky přesně tyto požadavky splní! Mají pevnou masivní konstrukci a měkké polstrování s čalouněním v antracitovém odstínu, který lze kombinovat prakticky s jakoukoli další barvou.

Antracitové - šedé jídelní židle od nás

Antracitové židle z naší nabídky zaujmou hned na první pohled svým moderním designem. Naším cílem bylo propojit funkčnost s atraktivním vzhledem, aby antracitové jídelní židle poskytovaly komfort i v případě delšího sezení, a aby zároveň zkrášlily celý prostor jídelny.

Při vytváření návrhů jsme brali ohled na to, abyste antracitové jídelní židle mohli snadno sladit s jakýmkoli jídelním stolem z naší nabídky.

Antracitové jídelní židle a jejich varianty

Milosvníky skutečného pohodlí nejen při stolování potěší antracitové křesílko Theo II, které má stabilní nohy z masivního dubu a měkké polstrování s čalouněním v antracitové barvě. Pohodlí během sezení umocňují opěrky pro ruce. Křesílko je ideální nejen pro použití do jídelny! Skvěle se také do obýváku!

Antracitová jídelní židle Martina je novinkou roku 2017, představenou v Kolíně. Chlubí se velmi příjemným sezením s měkkým polstrováním a kvalitním čalouněním z odolného materiálu. K dispozici je také ve žluté variantě.

Designovým prvkem je antracitová jídelní židle, taktéž s nohami z masivního dubu. Prošívané čalounění působí velmi stylově! Antracitová potahová látka decentně ladí s dubovou konstrukcí, ošetřenou přírodním olejem.

Dubová barová židle má taktéž nádherný design a standardní výšku sezení 70 cm. Díky ergonomickému tvaru poskytuje mimořádně komfortní sezení. Antracitové čalounění bez potíží zakomponujete k jakémukoli barovému pultu! Antracitové židle máte možnost zakoupit buď samostatně, anebo jako součást setu do jídelny.

Proč zvolit jídelní židle od nás?

  •          Všechny židle z naší nabídky mají dlouhou životnost a trvanlivost
  •          jídelní židle dodáme pečlivě zabalené a smontované
  •          židle můžete libovolně kombinovat s jídelními stoly z naší nabídky
  •          naše židle získaly prestižní ocenění za design v letech 2013 a 2014
  •          máme skladem víc jak 1000 židlí, takže 80% modelů odesíláme do 72 hodin
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.