Sety 1 + 4


Limituje vás při zařizování jídelny prostor? Nemusíte si zoufat. I do malého prostoru lze pořídit stylový nábytek! Jídelní sety 1+4 zahrnují jídelní stůl a čtyři jídelní židle. Z nabízených možností lze vybrat takovou variantu, která nezabere příliš mnoho místa v jídelně, ale zároveň poskytne dostatek prostoru pro 4 strávníky.

 

V sekci jídelní sety 1+4 si u každého setu lze zvolit další parametry. Především je to počet židlí a rozměry stolu, popřípadě barvu čalounění židlí. Jídelní set pro 4 osoby si tak snadno můžete uzpůsobit svým požadavkům, představám a v neposlední řadě též velikosti jídelny.

 

Jídelní sety 1+4 a jejich rozměry

 

Pro jídelní sety 1+4 se používají jídelní stoly o rozměru 80 x 120 cm nebo 80 x 140 cm. Pokud to alespoň trochu jde, je ideální jídelní stůl naddimenzovat, takže rozhodně neuděláte chybu, koupíte-li ke čtyřem židlím jídelní stůl pro 6 osob. Více prostoru pro stolování v žádném případě neuškodí!

 

Každý člověk u stolu by měl mít k dispozici prostor o rozměru 60 cm na šířku a 40 cm do hloubky. Kulatý stůl pro 4 osoby by měl mít průměr alespoň 100 cm. Příkladem je jídelní set 1+4 s kulatým stolem.

 

V případě, že se u vašeho stolu občas sejde víc strávníků, doporučujeme rozkládací jídelní stoly, u nichž lze po rozložení získat délku až 200 cm nebo 220 cm. Ve složeném stavu je jejich délka obvykle 140 cm nebo 160 cm.

 

Nabídka jídelních setů 1+4

 

Protože se snažíme trefit do vkusu co nejširšího spektra zákazníků, najdete v naší nabídce celou řadu různých designů jídelních setů.

 

Pokud svůj interiér ladíte do stylu Provence a bydlení francouzského venkova, doporučujeme jídelní set Provence nebo rustikální set. U obou variant si můžete zvolit další parametry komponentů. Oba jídelní sety 1+4 jsou vyrobeny z kvalitního borovicového masivu v nezaměnitelném designu.

 

Ideální volbou do retro interiérů je jídelní retro set pro 4 osoby, který zahrnuje oválný stůl a 4 židle čalouněné odolným potahovým materiálem v odstínu deep blue. V podobném duchu je laděný také jídelní set s křesly, anebo jídelní set Monaco v odstínu ořech.

 

Pro vyznavače krásy moderního nábytku máme v nabídce moderní jídelní set kombinující dubový jídelní stůlkolekce New Line a jídelní židle Martina.

 

Levný jídelní set pro 4 osoby zase kombinuje stůl v severském stylu a židle s károvaným potahem. Nábytek má masivní konstrukci v odstínu ořech. Vrchní deska stolu je z přírodní ořechové dýhy.

 

Pokud vám možnost pořídit si jídelní set pro 4 osoby příliš nevyhovuje a rádi byste si nábytek do jídelny zkombinovali sami, vybírejte v sekcích jídelní stoly a jídelní židle

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.