Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Moderní jídelní židle


Vneste do interiéru své jídelny nádech luxusu, odlište se a doplňte jídelní stůl o moderní jídelní židle! Produkty naší nabídky se chlubí jedinečným designem a prvotřídním zpracováním vysoce kvalitních materiálů. Moderní židle do jídelny snadno zakomponujete do všech typů interiéru, jak do bytových, tak i restauračních prostor, do prodejen a penzionů. Prakticky kdekoli budou moderní jídelní židle působit jako nábytkářský klenot.

Moderní jídelní židle – podle barvy

Při výběru moderní jídelní židle se soustřeďte nejen na design, ale také na komfort, jaký je schopna poskytnout. Při výrobě židlí bereme samozřejmě v potaz také toto hledisko, a proto naši architekti kladou ve svých návrzích důraz na to, aby moderní jídelní židle zaujala na pohled, ale aby také byla dostatečně pohodlná i při delším sezení. Na výběr máte buď celo dřevěné židle, anebo čalouněné židle, kde výplň sedáku tvoří mimořádně pohodlná pěna, která bude příjemná i v případě, že se po obědě o několika chodech zdržíte u stolu s kávou a dezertem.

Jídelní židle šedé

Jídelní židle Světlé

Jídelní židle Žluté

Moderní jídelní židle a její typy

V sekci moderní jídelní židle najdete také designové křesílko, které má masivní dubovou konstrukci a čalounění vysoce odolným materiálem. Jedná se o novinku pro rok 2017, která je dostupná ve vícero barevných variantách. Velmi oblíbené je také jídelní křeslo s květovaným čalouněním.Kožená moderní jídelní židle snoubí krásný design a nádech luxusu. Má pevnou masivní konstrukci a měkké polstrování potažené kvalitní kůží. I v tomto případě máte možnost výběru z několika variant barev potahu. Milosvníky výraznějších odstínů nábytku potěší žlutá moderní jídelní židle s dubovou konstrukcí!

Proč moderní jídelní židle od nás?

  •          dokážeme skloubit moderní vzhled s pohodlím
  •          získali jsme prestižní ocenění za design v roce 2013 a 2014,2018
  •          nabízíme možnost výběru z pestré škály barvy čalounění i odstínu moření

Moderní jídelní židle dodáváme pečlivě zabalené a smontované. Skladem máme víc jak 1 000 židlí, takže 80% modelů odesíláme již do 72 hodin! 

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.