Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Nábytek Mirek, prodej a výroba nábytku z masivu již 20 let

Začínali jsme jako sen našeho zakladatele, Igora Mirka, který si přál přinést na trh jedinečné a trvanlivé kousky nábytku. Již od roku 1993. A jeho sen se stal skutečností! Dnes je Igor stále u kormidla společnosti, která se rozrostla do impozantního týmu více než 50 profesionálně vyškolených zaměstnanců. Naš tým je zde pro vás, abychom vám poskytli příjemnou obsluhu a pomohli vám najít ten dokonalý kousek, který promění váš domov v útulné a elegantní hnízdečko lásky.

Naše rodinná firma Nábytek Mirek byla založena s jednoduchou myšlenkou - poskytnout kvalitní, trvanlivý a krásný nábytek z masivu, který bude sloužit generace bez ztráty kvality. Tento sen jsme začali naplňovat před mnoha lety, kdy jsme otevřeli svůj první obchod a výrobu v Košicích na Slovensku. Dnes jsme hrdí na to, že máme více než 100 000 spokojených klientů nejen v Česku, ale i ve zemích EU jako Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Francie a Polsko.

Naši ideální zákazníci jsou milovníci designu a poctivé práce, kteří hledají nábytek s jedinečným šarmem a kvalitou, která přežije čas. Jsou to lidé, kteří chtějí investovat do svého domova nebo podnikání a hledají spolehlivého partnera, který jim pomůže vytvořit prostředí, které bude nejen krásné, ale i funkční a pohodlné.

Co nás dělá unikátními a odlišnými od konkurence? V první řadě je to naše vášeň pro nábytek z masivu a jeho výrobu. Pro nás je výrobní proces uměním, které spojuje tradiční řemeslné dovednosti s moderním designem a technologiemi. Druhou věcí, která nás odlišuje, je naše pečlivost a pozornost k detailům. Každý kus nábytku, který opustí naši dílnu, musí splňovat nejvyšší standardy kvality a estetiky.

A proč byste si měli vybrat právě nás? Protože se ztotožňujeme s vašimi potřebami a přáním mít domov či podnikání zařízené tak, aby odráželo vaši osobnost a vkus. Ať už potřebujete zařídit hotel, penzion nebo domácnost, my vám poskytneme profesionální poradenství a produkty, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle.

Takže neváhejte a objevte svět kvalitního, trvanlivého a krásného nábytku z masivu s Nábytkem Mirek. Jsme přesvědčeni, že si zamilujete naše produkty stejně jako my a že se stanou nedílnou součástí vašeho života na mnoho let.

Adresa prodejny: Južna trieda 82, Košice, 040 01 ( FOTO ZDE ) 
Otevírací doba: Po - Pá: od 10:00 do 18:00, Sobota: od 09:00 do 13:00, Neděle: zavřeno

Proč nakupovat u nás ?

  • Prodeji a výrobě nábytku se věnujeme již od roku 1993,
  • naše nabídka masivního nábytku je největší v ČR,
  • za více než 20 let jsme obsloužili více než 100 000 spokojených zákazníků,
  • nábytek vám doručíme kdekoli v ČR v jednotné částce 890 Kč,
  • vlastní prodejna v Košicích na Slovensku,
  • skladem nábytek z objemu více než 200 kamionů,
  • působíme ve třech zemích Sk, Cz,Hu,PL
  • možnost vrátit zboží bezproblémů do 14 dnů od převzetí,
  • na objednávky není nutná žádná záloha,

Nábytek vyrábíme nejmodernějšími technologiemi

V souvislosti s cenovou politikou naší společnosti bychom Vás rádi informovali o výhodách, které přináší kombinace našich moderních obráběcích center a dlouholetých zkušeností v oblasti výroby nábytku. Díky této synergii jsme schopni Vám nabídnout nejen atraktivní ceny, ale zároveň i neustále zvyšující kvalitu našich produktů.

Naše inovativní technologie a precizní postupy zaručují efektivní využití materiálů a zdrojů, což nám umožňuje minimalizovat náklady a současně dosahovat vysokého standardu kvality. Tento přístup nám dovoluje nabídnout vám nábytek, který nejen splňuje vaše estetické a funkční požadavky, ale zároveň je cenově dostupný.

Věříme, že naše produkty Vás osloví svým moderním designem, precizním zpracováním a trvanlivou konstrukcí. Těšíme saolupráci s Vámi a doufáme, že naše služby budou pro Vás přínosem a zárukou spokojenosti.

Je zásadní, abyste při výběru nábytku vsadili na tradici, neboť jen málokdo z nás dokáže zařídit celý dům, byt či penzion najednou. Většinou se tento proces řeší postupně, a proto je pro vás klíčové, aby vámi vybraný nábytek byl vyráběn i několik let dopředu a stále ve stejném barevném odstínu.

V naší nabídce objevíte tradiční rustikální nábytek, který osloví milovníky venkovského nábytku. Pro ty, kteří preferují moderní a luxusní nábytek pro náročné, je zde dubový nábytek určený právě pro vás. Dopřejte svému interiéru reprezentativní design.

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.