Zahradní sestavy


ZáHRADNí NáBYTEK AKCE

Zahrada je místem, kde relaxujete, kde odpočíváte, a kde se setkáváte s přáteli. Žádné letní grilování nebo oslava narozenin pod širým nebem se neobejdou bez zahradní sestavy. Pořiďte si takovou, která vám nejenom poskytne patřičný komfort, ale také zkrášlí exteriér a navíc dlouho vydrží!

 Nabízíme vám luxusní zahradní sestavy přímo z naší výroby. Nabídka je opravdu pestrá, takže máte možnost výběru nejen dle designu, ale také podle materiálu. Velice oblíbené jsou masivní zahradní sestavy. Z čeho můžete vybírat?

 

         Teakové zahradní sestavy – ideální do každého počasí, jsou velice odolné a vyžadují přitom jen minimální údržbu. Zahradní sestavy z teaku snesou působení vlhkosti, takže je klidně můžete umístit v blízkosti bazénu či jiné vodní plochy. Mezi hlavní výhody teakové zahradní sestavy patří také vysoká odolnost vůči plísním, hmyzu a hnilobě. Teakový zahradní nábytek můžete ponechat ve venkovním prostředí po desetiletí. Obzvlášť pokud se vás u zahradního stolu občas sejde víc, doporučujeme velkou teakovou zahradní sestavu.

 

         Ratanové zahradní sestavy - ratanový nábytek vyrábíme z půlkulatého a kulatého ratanu, který je nesrovnatelně kvalitnější než plochý ratan. Oblíbené jsou sestavy kombinující teakový stůl a ratanová křesla. Ratan je coby materiál také velice odolný, působí vzdušně a je lehoučký. Hodí se na terasu i do zimních zahrad. Pokud hledáte ratanové zahradní sestavy na terasu, určitě si u nás vyberete!

 

         Zahradní sestavy meranti – jedná se o zahradní sestavy z tropického dřeva meranti, které má charakteristickou načervenalou barvu a specifickou kresbu. Disponuje podobnými vlastnostmi jako teakový zahradní nábytek: je přizpůsoben celoročnímu venkovnímu používání, má minimální nároky na údržbu a můžete ho venku nechat po celý rok! Mezi jeho výhody patří také vysoká odolnost vůči působení vody. Zahradní sestavy meranti jsou designově velmi elegantní. Přesvědčte se například u zahradní sestavy meranti pro 6 osob! Velice oblíbené jsou také zahradní sestavy, kdy je kombinován zahradní stůl meranti s ratanovými křesly. A pokud máte menší balkón či méně prostornou terasu, vřele doporučujeme sezení na balkón meranti!

 

Naše nabídka je opravdu pestrá. Díky vlastní dopravě vám zahradní sestavy dovezeme pečlivě zabalené přímo před váš dům! Díky tomu, že kupujete nábytek přímo od výrobce, máte výhodu garance nejvyšší možné kvality za nejnižší možnou cenu!

Produkt přidán do seznamu přání