Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Postele z trámů


V dnešních moderních trendech bydlení určitě převládají přírodní materiály. Při výběru postele do vaší ložnice je nesmírně důležitý výběr typu a druhu konkrétní postele. Právě přírodní materiály jako je dřevo vám z vašeho spánku dokáží načerpat obrovské množství energie. Právě postele z trámů působí opticky mimořádně mohutně no jejich vlastnosti pro zdravý spánek su to hlavní pro co si je vybíráte.

Postele z trámů z masivu

V našem obchodě vám ručíme pokud si zvolíte trámové postele z masivního dřeva tak dostanete nejvyšší kvalitu za nejnižší cenu. U nás není mottem kvantita ale právě kvalita. Na výběr máte dubové postele z hranolů, cenově výhodnější jsou pak smrkové postele z trámů. Každá postel je vyráběna z láskou k přírodní, každé dřevo má certifikát FSC což je zárukou že si vážíme životní prostředí. Pro váš zdravý spánek jsou postele ošetřeny výhradně přírodními oleji a barvy, které jsou zdraví a životnímu prostředí neškodlivé.

Proč kupovat postele z trámů u nás?

Výhodou nákup postele je u nás je že jako jediný vám dávám už pevný dřevěný rošt k posteli zdarma, na požádání je možné si zakoupit i lamelový rošt. Každá postel je kontrolována a ke vám se dostane tak prvotřídní výrobek, připravený k okamžitému použití. Postele z hranolů jsou stavěny na generace a dlouhá životnost je zárukou. Výhodou je rychlé doručení a vlastní doprava, kde víte předem přesný čas a den doručení.
Přidejte se i vy k více než 100 000 spokojeným zákazníkem naší firmy.

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.