Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Kolekce France

Představujeme vám naši nejnovější kolekci pro rok 2018 - France Avignon, která přináší tradiční nábytek v provensálském stylu, ideální pro venkovský styl bydlení. Tato kolekce je dokonalou reprezentací klasického francouzského stylu, který obohatí každý interiér o nádech rustikální elegance a pohodlí.

Kolekce France Avignon je vyrobena z poctivého borovicového dřeva, známého pro svou pevnost a dlouhodobou odolnost. Každý kus nábytku v této kolekci je dokonalou kombinací bílé barvy s hnědými vrchními deskami, což vytváří harmonický a přitom výrazný vzhled. Vrchní desky jsou ošetřeny lakovanou povrchovou úpravou, která nejen chrání dřevo, ale také zvýrazňuje jeho přirozenou krásu a strukturu.

Jednou z klíčových výhod této kolekce je, že nábytek se dodává již smontovaný, což znamená minimální námahu při zařizování vašeho domova. Každý kus nábytku France Avignon je navržen tak, aby poskytoval nejen estetickou krásu, ale také praktičnost a pohodlí, které jsou nezbytné pro venkovský životní styl v oblasti Provence.


Tradiční nábytek v provensálském stylu, kteří se hodí do Videcká stylu bydlení. Novinka pro rok 2018, kolekce France reprezentuje krásný nábytek ve Francouzském stylu bydlení. Nábytek je vyroben z poctivého borovicového dřeva. Kolekce France - avignon je kombinace nábytku v bílé barvě s hnědými vrchními deskami nábytku.

Nábytek se dodává již smontovaný, vrchní desky mají lakovanou povrchovou úpravu, pod bílou barvou mírně průsvitné nádherná struktura dřeva. Pořiďte si i vy nábytek France , skutečný venkovský styl v oblasti Provence.

nabytek venkovsky styl avignon

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.