Matrace


V roce 2013 jsme se rozhodli zaměřit se opravdu kvalitní matrace. Proto jsme si pro vás vybrali kolekci těch nejkvalitnějších matrací značky Nábytek Mirek. Výhodou našich matrací je především důraz na príroné materiali jako jsou koňské žíně, ovčí vlna, kokos či latex. Vyberte si i vy kvalitu, která stojí za to. Vyberte si značkové matrace Nábytek Mirek v prémiové kvalitě nyní v zaváděcích cenách. K postelím s pevným dřevěným roštem vám doporučujeme matrace Lorenzo nebo Matrace Lorenzo + Kokos, který mají tvrdost H3.

Při použití zdravotních matrací Sofie nebomatrace julia  vám doporučujeme zakoupit si i lamelový rošt. Do manželské postele si můžete vybrat matraci složených ze dvou kusů nebo jeden v celku. Výhoda při použijte dvou kusů matrací je tehdy pokud mezi partnery je vysoký váhový rozdíl a opotřebení může být tedy různé u partnerů. Životnost tedy může být různá a tudíž i následná výměna. Výměnu matrací však doporučujeme dělat každých alespoň 10 let bez ohledu na pořizovací cenu matrace. Všechny matrace maji doporučené zatížení do 110 kg osoba.

Tvrdosti matrací

H1 - považuj se za měkkou matraci

H2 - středně tvrdá matrace

H3 - Tvrdý matrace

Určitě neplatí že pokud máte zdravotní problém s páteří tak to matraci vyřeší, důležité je váš problém řešit s lékaři. V tomto případě však doporučujeme vybírat matraci podle tvrdosti. Každému z nás pasuje jiný komfort ležení proto vybírejte podle svého uvážení a ne podle ceny matrace.

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.