Designové jídelní židle


Během stolování usednete k jídelní židli, ti, kteří si potrpí na komfort, se uvelebí v jídelním křesílku, večer si odpočinete na barové židli … Vyrábíme pro své zákazníky všechny tyto typy jídelního sedacího nábytku, a to navíc v nádherném designu! Naše designové jídelní židle se vyznačují rozmanitostí návrhů, kvalitou provedení a zároveň komfortem, jaký vám poskytnou, ať už je využijete pro rychlou ranní kávu, anebo nedělní oběd o několika chodech.

Designové židle s pohodlnou konstrukcí

Snažíme se nabídnout zákazníkům opravdu pestrou paletu nejrůznějších designů židlí, přičemž společným jmenovatelem všech produktů je krásný design, špičková řemeslná práce a výběr kvalitních materiálů.

Dokázali jsme skloubit design, co okamžitě zaujme, s výjimečným pohodlím a pevnou konstrukcí z masivu. Všechny designové židle do jídelny mají ergonomický tvar, takže sezení na nich pro vás bude vždy příjemné! Designová křesílka mají navíc opěrky pro ruce.

Samozřejmostí je možnost kombinovat designové jídelní židle s jakýmikoli jídelními stoly z naší nabídky. Využít můžete také možnosti zakoupit celý jídelní set.

Designové židle – tipy z naší nabídky

Pokud si potrpíte na výraznější barvy, rádi vám nabídneme žluté jídelní židle. Ty zaujmou nejen krásným a moderním vzhledem, ale i pevnou konstrukcí s nohami z masivního dubu, ošetřenými pouze přírodním olejem. Díky tomu máte možnost židli kombinovat takřka s každým jídelním stolem z naší nabídky!

Hořčicově žluté křesílko má navíc područky, čímž je dojem komfortu umocněn. Jedná se o novinku z roku 2017 představenou v Kolíně. Žlutá jídelní židle zase kombinuje tvar židle a křesílka. Její ergonomická modelace a příjemná výplň vám zajistí opravdový komfort!

V sekci designové jídelní židle je velice oblíbeným artiklem také dubová židle s čalouněním v imitaci kůže. Nohy má i tato jídelní židle z kvalitního dubového dřeva. Sedák a opěradlo je polstrované a potažené ekokůží, která perfektně imituje vzhled broušené kůže.

Proč jídelní designové židle od nás?

  •          designové jídelní židle dodáme pečlivě zabalené a smontované
  •          naše židle získaly prestižní ocenění za design v letech 2013 a 2014
  •          máme skladem víc jak 1000 židlí, takže 80% modelů odesíláme do 72 hodin
  •          designové židle vyniknou nejen v jídelně, ale i jinde v interiéru
  •          designové židle mají dlouhou životnost a trvanlivost
Produkt přidán do seznamu přání