Obývák 

Obývák je místem, kde každý z nás hledá odpočinek a klid. Příjemnou atmosféru nám pomůže zajistit i útulný vzhled a design, ale i její funkční uspořádání a kvalitní nábytek do obýváku. V naší nabídce naleznete rustikální nábytek do obýváku, moderní nábytek do obýváku ale i luxusní nábytek z dubového dřeva. Pečlivě pracujeme s prostorem, hmotou, architektonickou kompozicí a materiály a výsledkem jsou jedinečné a nadčasové interiéry.

 • Tv stolky

  Exkluzívný tv stolík z masívu. Ak preferuje kvalitu ponúkame vám široký výber stolíkov pod tv a najrôznejších tv komôd. V ponuke nájdete borovicové stolíky s tradičným ale aj moderným vzhľadom alebo luxusne dubove či brezove tv komody. Na výber máte hneď z niekoľkých kolekcií podľa vášho vkusu.

 • Vitríny

  Moderní a stylové vitríny z masivu přímo od Slovensku výrobce nábytku. Nájdtie si v široké nabídce svou Viti. Mimo jiné vám ponúkmé skleněné vitríny ale i prosklené vitríny. Rustikální vitrina z borovicového masivu nebo luxusní dubová vitrina není pro nás žádnou překážkou.

 • Sedačky

  Výjimečné sedačky s jedinečným charakterem, které najdete pouze u nás. Na sedačky používáme buď prémiové látky z Nizozemska, které mají mimořádně vysokou oderuvzornosť až 100 000 cyklů nebo kůži. Všechny kožené sedačky jsou jen z té nejkvalitnější kůže, původem z Itálie. Konstrukce našich sedaček jsou dřevěné spolu z dřevěnou překližkou, které vám budou sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse či kvalitě.

  Proč sedačky od nábytek mirek?

  • Nádherný design a prémiová kvalita zpracování našich sedaček.
  • Každá sedačka má svou unikátní látku nebo kůži. Látky jsou renomovaných výrobců z Nizozemska, kůže jsou přímo od našich dodavatelů z Itálie.
  • Garantujeme vám nejlepší cenu, všechny naše sedačky jsou vyrobeny ve velkých sériích co nám umožňuje dosáhnout nejnižší možnou cenu při zachování nejvyšší kvality.
  • Každou sedačku je možné doručit kdekoli na území ČR jen za 800 Kč.

  Každá sedačka, která jde do sériové výroby je nejprve představena na mezinárodních výstavách Kolín, Milán nebo Singaopore kde sbíráme cenné informace a zardzujeme do prodeje tak jen ty nejlepší modely.

 • Obývací sestavy

  Potřebuje i vaše obývací pokoj vynoviť? Prohlédněte si naši nabídku moderních i tradičních obývacích stěn výhradně z masivu. Nebo naberte inspirace do vašeho obývacího pokoje výběrem našich nejlepších fotografií nábytku do obývacího pokoje.
  Naším typem je obývací stěna Dub vyrobená z 100% dřeva. Všechno nábytek je možné zakoupit i samostatně nebo se poradte s námi.

  nábytek do obývaku z masivu

 • Konferenční stolky

  Vyberte si z naší nabídky konferenčních stolků. Nabízíme vám nádherné stolky z různou výškou moderní ale i ve venkovském stylu. Pokud máte sedačku ve tvaru L doporučujeme obdélníkový konferenční stolek. V případě sedačky ve tvaru U Doporučujeme čtvercový konferenční stolek.

Zobrazují se 1 – 27 z 78 položek