Obývák 

Obývák je místem, kde každý z nás hledá odpočinek a klid. Příjemnou atmosféru nám pomůže zajistit i útulný vzhled a design, ale i její funkční uspořádání a kvalitní nábytek do obýváku. V naší nabídce naleznete rustikální nábytek do obýváku, moderní nábytek do obýváku ale i luxusní nábytek z dubového dřeva. Pečlivě pracujeme s prostorem, hmotou, architektonickou kompozicí a materiály a výsledkem jsou jedinečné a nadčasové interiéry.

 • TV stolky

  TV stolky z masivu jsou skvělými produkty hned z několika pohledů. Dají se zakomponovat do obývacího pokoje každého domu. TV stolek od Mirka se bude skvěle vyjímat především v rustikálnějších interiérech, ale jeho provedení může být velmi univerzální. Skvělé je, že masivní TV stolky jsou kvalitní a odolné, při tom se ještě pohybují v mírných cenových relacích, na rozdíl třeba od celých masivních sestav.

  Podobné, jako televizní stolky, jsou TV komody. Jejich rozměry jsou často poněkud větší a snadno si do nich můžete uložit různé věci a oblečení. Televizní komody z masivu si můžete zvolit v této sekci a je rozhodně z čeho vybírat. Tak například zde nabízíme TV stolky z dubu. Ten je považován za dřevinu, která je nesmírně variabilní a vykazuje krásné kresby dřeva. Dub se hodí v podstatě kamkoliv a vydrží i stovky let.

 • Vitríny

  Sháníte kvalitní vitríny ze dřeva, které vám budou věrně sloužit co nejdéle? Zde najdete masivní dřevěné vitríny, na které se můžete spolehnout. Nabízíme vitríny z masivního dřeva, co splní i předpoklady těch nejnáročnějších zákazníků. Skvěle se budou vyjímat všude tam, kde požadujete funkčnost, moderní vzhled a samozřejmě také ekologické vlastnosti, které může nabídnout pouze přírodní dřevo.

  Vitríny ze dřeva, které si můžete prohlédnout v této kategorii, jsou skříněmi, které ale nabízí průhledné prvky a tak podpoří skvělý styl vašeho interiéru. Například zde najdete masivní vitríny vyrobené z dubu. Právě dub je jedním z vůbec nejoblíbenějších přírodních materiálů pro našince, a tak je naše nabídka velice široká. Na své si přijdou ti, co hledají klasické provedení vitríny, stejně jako ti, co by si rádi pořídili vysoce moderní nábytek. 

 • Sedačky

  Výjimečné sedačky s jedinečným charakterem, které najdete pouze u nás. Na sedačky používáme buď prémiové látky z Nizozemska, které mají mimořádně vysokou oderuvzornosť až 100 000 cyklů nebo kůži. Všechny kožené sedačky jsou jen z té nejkvalitnější kůže, původem z Itálie. Konstrukce našich sedaček jsou dřevěné spolu z dřevěnou překližkou, které vám budou sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse či kvalitě.

  Proč sedačky od nábytek mirek?

  • Nádherný design a prémiová kvalita zpracování našich sedaček.
  • Každá sedačka má svou unikátní látku nebo kůži. Látky jsou renomovaných výrobců z Nizozemska, kůže jsou přímo od našich dodavatelů z Itálie.
  • Garantujeme vám nejlepší cenu, všechny naše sedačky jsou vyrobeny ve velkých sériích co nám umožňuje dosáhnout nejnižší možnou cenu při zachování nejvyšší kvality.
  • Každou sedačku je možné doručit kdekoli na území ČR jen za 800 Kč.

  Každá sedačka, která jde do sériové výroby je nejprve představena na mezinárodních výstavách Kolín, Milán nebo Singaopore kde sbíráme cenné informace a zardzujeme do prodeje tak jen ty nejlepší modely.

 • Obývací sestavy

  Masivní obývací sestavy a stěny z naší nabídky se mohou podílet na inovaci vašeho obýváku. Vyberte si vhodný model právě v této kategorii. Je z čeho vybírat, tak například se jedná o moderní nebo klasické obývací sestavy a stěny. Tak třeba si můžete zvolit dubovou stěnu, která je vyrobena ze stoprocentní dřeviny a vykazuje ty nejlepší vlastnosti. Jednou z nich je také ekologičnost, která se dnes tolik probírá.

  Obývací stěny z masivu toho ale nabízí mnohem více. Jejich design je velmi krásný, zde ovšem záleží na tom, z jaké jsou dřeviny. Oblíbený je například dub nebo břiza, což jsou dřeva disponující úchvatnými kresbami a zajisté i odolností, kterou od masivu očekáváme. Naše obývací stěny a sestavy z masivního dřeva se dají výborně zkombinovat s dalším masivním nábytkem, ideálně ale tak, aby byly materiály stejné a ladily spolu barevně. 

 • Konferenční stolky

  V naší nabídce najdete moc hezké konferenční stolky, které jsou moderní, ale také ve venkovském, rustikálním stylu. Skvěle se budou hodit k sedačkám v různém uspořádání a každému obývacímu pokoji dodají zajímavé kouzlo. V této sekci naleznete kvalitní konferenční stolky mnoha podob, vyrobené z masivního dřeva, například z dubu. Takový kousek nábytku si oblíbíte a rádi u něj budete sedat.

  S novým konferenčním stolkem zapůsobíte na návštěvy. Vyberte si masivní provedení konferenčního stolku a budete mít jistotu, že něco vydrží. V této kategorii nabízíme originální stolky do obývacího pokoje v různých rozměrech. Vybere si opravdu každý, zvláště ti náročnější zákazníci, kteří dávají přednost přírodní kvalitě. Určitě uvítáte také ten fakt, že mnoho z těchto produktů je zlevněno řádově až o tisíce. 

Zobrazují se 1 – 27 z 102 položek