Jídelní stoly pro 8 osob


Patříte ke šťastlivcům, kteří se při zařizování jídelny nemusí nechat limitovat prostorem? Pak se neomezujte a dopřejte si u stolování dostatek místa pro všechny členy vaší domácnosti, popřípadě pro vaše hosty! Jídelní stůl pro 8 osob se bude krásně vyjímat ve velkých jídelnách! Z naší bohaté nabídky různých designů si jistě vyberete svůj ideál! Specializujeme se na masivní nábytek, takže naše nabídka zahrnuje kvalitní a elegantní masivní jídelní stoly, které jednak zútulní váš interiér, ale zároveň poskytnou dostatek místa pro každého strávníka. Jídelní stoly vyrábíme většinou z dubového, anebo borovicového masivu. Tyto druhy dřevin jsou oblíbené zejména pro krásnou kresbu, vysokou pevnost a perfektní stabilitu. Nábytek povrchově upravujeme přírodním olejem, který zvýrazní texturu masivu a zároveň dřevo chrání před mechanickým poškozením.

Jídelní stůl pro 8 osob a jeho rozměry

Čím se řídit při výběru jídelního stolu pro 8 osob? V první řadě prostorem vymezeným vaší domácností.

Ideální je řídit se pravidlem, že každá osoba potřebuje na stole plochu o rozměru alespoň 60 cm na šířku a 40 cm na hloubku (v případě, že si nechceme vzájemně překážet). Čím více prostoru u stolu máte, tím lépe. Takže pokud se rozhodnete koupit stůl pro 10 osob i v případě, že vás je doma osm, chybu samozřejmě neuděláte. Pro jídelní stoly pro 8 osob platí, že musíme počítat s rozměrem alespoň 90 x 180 cm (ideální je 100 x 200 cm). Co se týče šířky, je třeba je stolu připočítat také prostor pro odsunutí židle. Ten by měl být alespoň 70 cm (ideální je 100 cm). Šířka celé jídelní sestavy pro 8 lidí může tedy být až 3 metry.

Jídelní stoly pro 8 osob a jejich nabídka

Protože naším cílem je vyhovět co největšímu spektru zákazníků, najdete v naší nabídce hned několik designů i tvarů stolů pro 8 osob. Téměř u všech produktů kategorie jídelní stoly máte možnost sami si zvolit z nabízených rozměrů.

Máte rádi moderní design? Pak vás určitě zaujme jídelní stůl Quebec o rozměru 90 x 180 cm. Vrchní deska z masivního dubu má tloušťku až 4 cm. Spojení dubové desky a ocelových nohou propůjčuje stolu mimořádnou pevnost i nosnost.

Oválný dubový stůl Otawa má délku 200 cm, takže je pro stolování osmi osob ideální. Působí vzdušným dojmem, nicméně má pevnou konstrukci a stabilní nožky. Dubové dřevo stolu propůjčuje vynikající pevnost.

 Rustikální jídelní stůl Linda má rozměry 100 x 200 cm a zaujme opravdu bytelnou konstrukcí s nohami do tvaru písmene A. Deska stolu má po obvodu tloušťku až 6 cm. Jídelní stůl se hodí nejen do domácností, ale také do restaurací či penzionů. Masivní stůl George představuje opravdu luxusní kus nábytku. O jeho bytelnosti svědčí deska o tloušťce až 3 cm a robustní nožky s průměrem 15 x 15 cm. Tento dubový stůl má délku 220 cm, takže se u něj pohodlně nají i víc než 8 osob! K dispozici je také jídelní stůl Provence, u nějž máte možnost zvolit si ideální rozměr vrchní desky, a to až 100 x 200 cm. Stejně tak tomu je i u rustikálního stolu ve francouzském stylu.

Jídelní sety 1+8

Nechce se vám zdržovat výběrem jídelního stolu a židlí, které by k němu ladily? Pak se inspirujte sekcí jídelní sety 1+8, které kombinují vždy jeden jídelní stůl a 8 židlí. Na výběr máte z opravdu bohaté nabídky sestav do jídelny! U většiny sestav máte možnost volby počtu židlí z uvedených možností.

Jídelní stoly dodáváme obvykle demontované, společně s přehledným montážním návodem. Domácí montáž zvládnete během několika málo minut!

Produkt přidán do seznamu přání