Světlé jídelní židle


Marně sháníte jídelní židle, které by splňovaly hledisko vysoké kvality použitých materiálů, špičkového zpracování a zároveň krásného designu? Světlé jídelní židle naplní všechna vaše očekávání! Všechny disponují pevnou masivní konstrukcí, pohodlným polstrováním a čalouněním ve světlém odstínu, který snadno sladíte s další barvou nebo jakýmkoli dekorem dřeva.

Světlé jídelní židle od nás

Práce návrhářů se snaží propojit jedinečný design s výjimečným pohodlím. Světlé jídelní židle z naší nabídky vám proto vždy zajistí komfort, ať už v jídelně trávíte pár minut při rychlé snídani, anebo si vychutnáváte nedělní oběd o několika chodech. Světlé jídelní židle se hodí stejně tak do moderně vybavených prostor, jako do klasicky zařízených jídelen a kuchyní. Při vytváření návrhů jsme brali ohled také na to, abyste světlé jídelní židle mohli snadno sladit s jakýmkoli jídelním stolem z naší nabídky.

Světlé jídelní židle a jejich varianty

Světlé jídelní židle z Nábytku Mirek vždy kombinují konstrukci z masivu s měkkým polstrováním a čalouněním ve světlém odstínu. Příkladem je luxusní kožená židle s potahem z kůže v máslovém odstínu. Dubové nohy jsou ošetřeny přírodním olejem, takže se židle bude perfektně hodit k jakémukoli masivnímu dubovému stolu z naší nabídky. Tento model má mimořádně vysokou stabilitu a je čalouněný prémiovou kůží.

Naše nabídka zahrnuje také světlé křesílko - židli, které potěší všechny milovníky opravdového pohodlí nejen při stolování. Má pevné dubové nohy, stabilní konstrukci a měkké polstrování s čalouněním z odolného materiálu. Tento model vintage židle dobře zapadne také do obývacích pokojů.

Kombinaci masivního dřeva a pravé kůže v sekci světlé jídelní židle reprezentuje také světlá kožená židle do jídelny. Její nosnost je až 120 kg, takže unese opravdu vysokou zátěž. Kromě stabilní a pevné konstrukce se chlubí také měkkým polstrováním a vysoce odolným čalouněním.

Krásu rovných linií a vzdušného designu v naší nabídce zastupuje světlá dubová židle. Také zde jsme kombinovali konstrukci z dubového masivu se světlým čalouněním. Inspirujte se naší nabídkou! Světlé jídelní židle máte možnost zakoupit nejenom jednotlivě, ale také jako součást jídelního setu.

Proč si pořídit jídelní židle od nás?

  •          všechny židle z naší nabídky mají dlouhou životnost a trvanlivost
  •          jídelní židle dodáme pečlivě zabalené a smontované
  •          židle můžete kombinovat s jídelními stoly od nás
  •          naše židle získaly prestižní ocenění za design v letech 2013 a 2014
  •          máme skladem víc jak 1000 židlí, takže 80% modelů odesíláme do 72 hodin
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.