Jídelní sety z masivu


V kontextu celého dne trávíme v jídelně obvykle zlomek času, nicméně i několik málo minut je nesmírně důležitých. Jídelna je totiž místem, kde se scházíme s rodinou i přáteli, kde si vychutnáváme kulinářské dobroty a někdy třeba také píšeme s dětmi domácí úkoly. Jídelní set je zkrátka srdcem jídelny.

 

Jsme jedničkou v prodeji a výrobě masivního nábytku. Díky dlouholetým zkušenostem a množství spokojených zákazníků jsme měli možnost dotáhnout výrobu nábytku k dokonalosti. V současné době vyrábíme jídelní sety z masivu v nejrůznějších designech a sestavách.

 

Jídelní sety z masivu a jejich varianty

 

Jídelní sety z masivu zahrnují  jídelní stůl a jídelní židle. Pro tento druh nábytku je nejdůležitější, aby poskytoval patřičné pohodlí, což bereme v potaz již při vytváření návrhů nábytku. Konstrukce stolu je vždy z masivu, a to nejčastěji buď dubového, nebo borovicového.

 

Co se týče velikosti sestav, nabízíme:

  •          Masivní jídelní sety 4+1 – jídelní stůl a 4 židle
  •          Masivní jídelní sety 6+1 – jídelní stůl a 6 židlí
  •          Masivní jídelní sety 8+1 – jídelní stůl a 8 židlí

Téměř u každé varianty v sekci jídelní sety z masivu máte možnost zvolit si určitý počet židlí k danému jídelnímu stolu a vytvořit si tak masivní jídelní sestavu dle svých představ a preferencí.

 

Vybírat můžete z nepřeberného množství designů! Retro jídelní set potěší milovníky retro nábytku.

 

Jídelní set s koženými židlemi kombinuje dubový stůl a židle čalouněné kvalitní kůží. Její barvu si můžete vybrat ze dvou nabízených variant.

 

Nabízíme také luxusní rustikální set do jídelny, jehož součástí je prostorný stůl a 6 židlí. Kombinace bílého a hnědého vosku dodává vzhledu celé sestavy na stylovosti!

 

Do méně prostorných interiérů doporučujeme jídelní set se čtvercovým stolem a čtyřmi židlemi ve žlutém čalounění. Hodí se do panelákových bytů a jídelen, v nichž je třeba počítat každý volný centimetr.

 

Jídelní set Provence vnese do každé jídelny styl bydlení v duchu francouzského venkova.

 

Milosvníkům komfortního posezení nabízíme masivní jídelní set s křesly.

 

Proč masivní jídelní sety z Nábytku Mirek?

 

  •          Nabízíme jídelní sety v široké škále materiálů a designů. Vyrábíme kvalitní dubový a borovicový nábytek a židle buď celomasivní, anebo čalouněné.
  •          Máme za sebou množství realizovaných projektů, dodali jsme nábytek již více jak tisíci spokojených zákazníků včetně restaurací.
  •          Za jídelní sety jsme získali prestižní ocenění za design.
  •          Množství nábytku máme skladem a jsme schopni jej dodat do 72 hodin.
  •          Nákupem u výrobce zbytečně nepřiplácíte. 

jidelní sety vyprodej

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.