Rozkládací jídelní stoly 

Nezřídka se stává, že se nás u jídelního stolu sejde víc než obvykle. Někdo podobnou situaci řeší využitím přídavných stolků a náhradních židlí a stoliček, což je sice praktické, ale ne nijak zvlášť elegantní. Máme pro vás mnohem jednodušší řešení: rozkládací jídelní stůl!

 

Rozkládací jídelní stůl je samozřejmě ideální především pro ty, kteří nemají v jídelně zrovna moc místa, ale zároveň by se jim více prostoru pro další strávníky hodilo. Skvělou volbou je také pro domácnosti, v nichž by velký jídelní stůl spíše překážel.

 

Rozměry rozkládacích stolů do jídelny

 

Rozměry pro rozkládací jídelní stoly jsou samozřejmě různé, nicméně mezi nejžádanější patří:

  •         90 x 140 cm (s možností rozložení na délku až 200 cm)
  •         90 x 160 cm (s možností rozložení na délku až 220 cm)

 

Systém rozkládaní stolů

 

Způsob, jakým se rozkládací jídelní stoly dají zvětšit, je vždy naprosto jednoduchý. Osvojíte si ho během několika málo vteřin! Názorné předvedení rozložení stolu můžete vidět ve videoukázce.

 

Někdy bývají součástí nohou stolu kolečka, zabraňující nežádoucímu poškrábání podlahy během manipulace se stolem. Velkou výhodou rozkládacích stolů z naší nabídky je opravdu jednoduchý a zároveň precizní systém rozložení.

 

Rozkládací jídelní stoly a jejich nabídka

 

Velice oblíbené jsou rozkládací stoly z kolekce Helsinki a série NICE. Jedná se o dva nejžádanější rozměry, tedy 140 x 90 cm nebo 160 x 90 cm s možností rozložení na délku až 200 nebo 220 cm.

 

V naší nabídce najdete také pevné jídelní stoly s možností vkladů na obě strany.

 

Proč si vybrat rozkládací jídelní stoly od firmy Nábytek Mirek?

  •         garantujeme originální vzhled
  •         využíváme 100% přírodní masiv
  •         nákupem přímo u výrobce ušetříte až 50%
  •         rozkládací stoly mají jednoduchý systém rozkládání

 

Jídelní stoly dodáváme pečlivě zabalené, obvykle demontované, společně s přehledným montážním návodem, díky němuž pro vás domácí montáž bude hračkou!

Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek