Rozkládací jídelní stoly


Nezřídka se stává, že se nás u jídelního stolu sejde víc než obvykle. Někdo podobnou situaci řeší využitím přídavných stolků a náhradních židlí a stoliček, což je sice praktické, ale ne nijak zvlášť elegantní. Máme pro vás mnohem jednodušší řešení: rozkládací jídelní stůl!

Rozkládací jídelní stůl je samozřejmě ideální především pro ty, kteří nemají v jídelně zrovna moc místa, ale zároveň by se jim více prostoru pro další strávníky hodilo. Skvělou volbou je také pro domácnosti, v nichž by velký jídelní stůl spíše překážel.

Systém rozkládaní stolů

Způsob, jakým se rozkládací jídelní stoly dají zvětšit, je vždy naprosto jednoduchý. Osvojíte si ho během několika málo vteřin! Názorné předvedení rozložení stolu můžete vidět ve videoukázce.

Někdy bývají součástí nohou stolu kolečka, zabraňující nežádoucímu poškrábání podlahy během manipulace se stolem. Velkou výhodou rozkládacích stolů z naší nabídky je opravdu jednoduchý a zároveň precizní systém rozložení.

Proč si vybrat rozkládací jídelní stoly od firmy Nábytek Mirek?

  •         garantujeme originální vzhled
  •         využíváme 100% přírodní masiv
  •         nákupem přímo u výrobce ušetříte až 50%
  •         rozkládací stoly mají jednoduchý systém rozkládání

Jídelní stoly dodáváme pečlivě zabalené, obvykle demontované, společně s přehledným montážním návodem, díky němuž pro vás domácí montáž bude hračkou!

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.