Dřevěné jídelní stoly


Řada z nás si možná ani neuvědomuje důležitost jídelního stolu. Nejenom, že je dominantním prvkem každé jídelny, ale patří také mezi kusy nábytku v domácnosti, u nichž se stále něco děje. Kromě stolování jídelní stoly můžeme využít jako pracovní desku pro přípravu pokrmů, například pokud je kuchyňská linka již vytížena. U jídelního stolu se často setkává celá rodina, pořádáme u něj posezení s přáteli i rodinné oslavy. Jídelní stůl je zkrátka srdcem každé jídelny i domácnosti, a už jen z tohoto důvodu bychom jeho výběru měli věnovat patřičnou pozornost.

Jsme specialisté na jídelní stoly z masivu, které si zákazníka získají nejen svým designem, ale také kvalitou provedení a špičkovou řemeslnou prací. Návrhy pro jídelní stoly vytváří renomovaní designéři, kteří při své práci zohledňují všechny možné aspekty ovlivňující spokojenost zákazníka.

K hlavním přednostem jídelních stolů z masivu patří především krásný design a vynikající pevnost i odolnost. Textura přírodního dřeva zútulní interiér každé jídelny! Naše masivní stoly do jídelny jsou v každém ohledu trvanlivé a k dispozici jsou v mnoha provedeních, takže u nás jistě najdete takový masivní stůl, který bude plně vyhovovat vašim představám!

Jídelní stoly - dřevěné a jejich nabídka

Pro výrobu všech jídelních stolů využíváme ty nejkvalitnější materiály. Nejčastěji se jedná o masivní dub a borovici. Oba tyto druhy dřevin se v nábytkářství řadí k těm nejvyužívanějším a nejoblíbenějším. Mají krásnou kresbu a perfektní vlastnosti. Konstrukce stolů je uzpůsobena i velké zátěži. Nábytek ošetřujeme přírodním olejem, který dřevo chrání před nežádoucím poškozením a zároveň zvýrazňuje kresbu přírodního masivu.

Protože se snažíme pokrýt požadavky co nejširšího spektra zákazníků, najdete v naší nabídce jídelní stoly v různých designech: jídelní stůl Provence, rustikální stůl, moderní jídelní stůl, který kombinuje masivní desku a ocelové nohy. 

Masivní jídelní stůl + židle

Jestliže plánujete vybavit celou jídelnu, inspirujte se nabídkou sekce masivní jídelní sety. Najdete zde jídelní sety z masivu v závislosti na počtu strávníků, a to buď v sestavě 1+4, anebo 1+6. Mimo jiné máme v nabídce také vintage jídelní sestavy, jídelní set Provence a celou řadu dalších. Velmi oblíbené jsou kombinace masivních stolů a čalouněných židlí s nohami z masivního dřeva.

Rozkládací jídelní stoly - dřevěné 

V případě, že se vás u stolu občas či pravidelně schází víc, je ideální volbou rozkládací jídelní stůl. Zákazníci nejčastěji volí rozměr 140 x 90 cm nebo 160 x 90 cm s možností rozložení na délku až 220 cm. Podobný rozkládací jídelní stůl už dokáže poskytnout opravdu plno místa pro všechny!

Masivní rozkládací stoly mají zcela jednoduchý systém rozkládaní, který si osvojíte během několika málo vteřin!

Proč si vybrat dřevěné jídelní stoly od firmy Nábytek Mirek?

  •         garantujeme originální vzhled
  •         využíváme 100% přírodní masiv
  •         nákupem přímo u výrobce ušetříte až 50%

Jídelní stoly dodáváme pečlivě zabalené, obvykle demontované, společně s přehledným montážním návodem, díky němuž pro vás domácí montáž bude hračkou!

Produkt přidán do seznamu přání