Jídelní sety


Doba, kterou trávíme u jídelního stolu, je v kontextu celého dne spíše zanedbatelná, nicméně má obrovský význam. Pohodlné sezení má vliv na to, zda si jídlo vychutnáme či nikoli. Jídelna je navíc místem, kde se pravidelně setkává celá rodina. Můžeme zde odpočívat po dlouhém dni, psát s dětmi úkoly a vychutnávat všechny kulinářské speciality.Jídelní set doplňuje vzhled kuchyně a je středobodem jídelny. Jeho součástí je jídelní stůl a jídelní židle. Pro tento druh nábytku je nejdůležitější, aby poskytoval patřičné pohodlí.Specializujeme se na masivní nábytek. Jídelní sety z masivu nabízíme v nejrůznějších designech a sestavách. 

Jídelní sety nebo samostatné komponenty?

Jídelní set představuje ideální volbu v případě, že se nechcete zdržovat výběrem jednotlivých částí setu, tedy stolu a židlí. Koupí setu získáte vše v rámci jednoho nákupu. Sety kombinujeme tak, aby spolu jídelní židle a stoly vzájemně ladily. A pokud jste spokojeni s jídelním stolem, který již vlastníte, můžete k němu samozřejmě dokoupit jídelní židle z naší nabídky.

Téměř u každého setu do jídelny máte možnost zvolit si počet židlí (4, 6 nebo 8) a vytvořit si tak jídelní set na míru svých představ. Pokud si chcete i přesto svůj jídelní set zkombinovat sami, vybírejte v sekci jídelní židle a jídelní stoly.

Proč jídelní sety z Nábytku Mirek?

  •          Nabízíme jídelní sety v široké škále materiálů a designů. Vyrábíme kvalitní dubový a borovicový nábytek a židle buď celomasivní, anebo čalouněné.
  •          Jsme jedničkou v prodeji a výrobě nábytku. Díky dlouholetým zkušenostem a množství spokojených zákazníků jsme měli možnost dotáhnut výrobu nábytku k dokonalosti.
  •          Máme za sebou množství realizovaných projektů, dodali jsme nábytek již více jak tisíci spokojených zákazníků včetně restaurací.
  •          Za jídelní sety jsme získali prestižní ocenění za design.
  •          Množství nábytku máme skladem a jsme schopni jej dodat do 72 hodin.
  •          Nákupem u výrobce zbytečně nepřiplácíte. 
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.