Jídelní sety 

Doba, kterou trávíme u jídelního stolu, je v kontextu celého dne spíše zanedbatelná, nicméně má obrovský význam. Pohodlné sezení má vliv na to, zda si jídlo vychutnáme či nikoli. Jídelna je navíc místem, kde se pravidelně setkává celá rodina. Můžeme zde odpočívat po dlouhém dni, psát s dětmi úkoly a vychutnávat všechny kulinářské speciality.Jídelní set doplňuje vzhled kuchyně a je středobodem jídelny. Jeho součástí je jídelní stůl a jídelní židle. Pro tento druh nábytku je nejdůležitější, aby poskytoval patřičné pohodlí.Specializujeme se na masivní nábytek. Jídelní sety z masivu nabízíme v nejrůznějších designech a sestavách. 

Jídelní sety nebo samostatné komponenty?

Jídelní set představuje ideální volbu v případě, že se nechcete zdržovat výběrem jednotlivých částí setu, tedy stolu a židlí. Koupí setu získáte vše v rámci jednoho nákupu. Sety kombinujeme tak, aby spolu jídelní židle a stoly vzájemně ladily. A pokud jste spokojeni s jídelním stolem, který již vlastníte, můžete k němu samozřejmě dokoupit jídelní židle z naší nabídky.

Téměř u každého setu do jídelny máte možnost zvolit si počet židlí (4, 6 nebo 8) a vytvořit si tak jídelní set na míru svých představ. Pokud si chcete i přesto svůj jídelní set zkombinovat sami, vybírejte v sekci jídelní židle a jídelní stoly.

Proč jídelní sety z Nábytku Mirek?

 •          Nabízíme jídelní sety v široké škále materiálů a designů. Vyrábíme kvalitní dubový a borovicový nábytek a židle buď celomasivní, anebo čalouněné.
 •          Jsme jedničkou v prodeji a výrobě nábytku. Díky dlouholetým zkušenostem a množství spokojených zákazníků jsme měli možnost dotáhnut výrobu nábytku k dokonalosti.
 •          Máme za sebou množství realizovaných projektů, dodali jsme nábytek již více jak tisíci spokojených zákazníků včetně restaurací.
 •          Za jídelní sety jsme získali prestižní ocenění za design.
 •          Množství nábytku máme skladem a jsme schopni jej dodat do 72 hodin.
 •          Nákupem u výrobce zbytečně nepřiplácíte. 

jidelní sety vyprodej

 • Sety 1 + 4

  Limituje vás při zařizování jídelny prostor? Nemusíte si zoufat. I do malého prostoru lze pořídit stylový nábytek! Jídelní sety 1+4 zahrnují jídelní stůl a čtyři jídelní židle. Z nabízených možností lze vybrat takovou variantu, která nezabere příliš mnoho místa v jídelně, ale zároveň poskytne dostatek prostoru pro 4 strávníky.

   

  V sekci jídelní sety 1+4 si u každého setu lze zvolit další parametry. Především je to počet židlí a rozměry stolu, popřípadě barvu čalounění židlí. Jídelní set pro 4 osoby si tak snadno můžete uzpůsobit svým požadavkům, představám a v neposlední řadě též velikosti jídelny.

   

  Jídelní sety 1+4 a jejich rozměry

   

  Pro jídelní sety 1+4 se používají jídelní stoly o rozměru 80 x 120 cm nebo 80 x 140 cm. Pokud to alespoň trochu jde, je ideální jídelní stůl naddimenzovat, takže rozhodně neuděláte chybu, koupíte-li ke čtyřem židlím jídelní stůl pro 6 osob. Více prostoru pro stolování v žádném případě neuškodí!

   

  Každý člověk u stolu by měl mít k dispozici prostor o rozměru 60 cm na šířku a 40 cm do hloubky. Kulatý stůl pro 4 osoby by měl mít průměr alespoň 100 cm. Příkladem je jídelní set 1+4 s kulatým stolem.

   

  V případě, že se u vašeho stolu občas sejde víc strávníků, doporučujeme rozkládací jídelní stoly, u nichž lze po rozložení získat délku až 200 cm nebo 220 cm. Ve složeném stavu je jejich délka obvykle 140 cm nebo 160 cm.

   

  Nabídka jídelních setů 1+4

   

  Protože se snažíme trefit do vkusu co nejširšího spektra zákazníků, najdete v naší nabídce celou řadu různých designů jídelních setů.

   

  Pokud svůj interiér ladíte do stylu Provence a bydlení francouzského venkova, doporučujeme jídelní set Provence nebo rustikální set. U obou variant si můžete zvolit další parametry komponentů. Oba jídelní sety 1+4 jsou vyrobeny z kvalitního borovicového masivu v nezaměnitelném designu.

   

  Ideální volbou do retro interiérů je jídelní retro set pro 4 osoby, který zahrnuje oválný stůl a 4 židle čalouněné odolným potahovým materiálem v odstínu deep blue. V podobném duchu je laděný také jídelní set s křesly, anebo jídelní set Monaco v odstínu ořech.

   

  Pro vyznavače krásy moderního nábytku máme v nabídce moderní jídelní set kombinující dubový jídelní stůlkolekce New Line a jídelní židle Tina.

   

  Levný jídelní set pro 4 osoby zase kombinuje stůl v severském stylu a židle s károvaným potahem. Nábytek má masivní konstrukci v odstínu ořech. Vrchní deska stolu je z přírodní ořechové dýhy.

   

  Pokud vám možnost pořídit si jídelní set pro 4 osoby příliš nevyhovuje a rádi byste si nábytek do jídelny zkombinovali sami, vybírejte v sekcích jídelní stoly a jídelní židle

 • Sety 1 + 6

  Schází se vás u jídelního stolu obvykle šest, popřípadě méně? Pak se vám rozhodně vyplatí jídelní sety 1+6, které zahrnují jídelní stůl a šest jídelních židlí. Z naší bohaté nabídky jídelních setů pro šest osob si určitě vyberete tu nejideálnější variantu, která bude slušet vaší jídelně, a která zároveň poskytne pohodlné sezení pro všechny členy vaší domácnosti.

   

  V sekci jídelní sety 1+6 si u každého setu lze zvolit další parametry. Především je to počet židlí a rozměry stolu, popřípadě barva čalounění židlí. Jídelní set pro 6 osob si tak snadno můžete uzpůsobit svým požadavkům, představám a v neposlední řadě též velikosti jídelny.

   

  Jídelní sety 1+6 a jejich rozměry

   

  Pro jídelní sety 1+6 se používají jídelní stoly o rozměru 90 x 160 cm nebo 90 x 180 cm. Pokud to alespoň trochu jde, je ideální jídelní stůl naddimenzovat, takže rozhodně neuděláte chybu, koupíte-li k šesti židlím jídelní stůl pro 8 osob (například v rozměru 100 x 200 cm). Více prostoru pro stolování v žádném případě neuškodí!

   

  Každý člověk u stolu by měl mít k dispozici prostor o rozměru 60 cm na šířku a 40 cm do hloubky. Kulatý stůl pro 4 osoby by měl mít průměr alespoň 100 cm. Příkladem je jídelní set 1+4 s kulatým stolem. Kulatý jídelní stůl pro 6 osob už by měl mít průměr alespoň 125 cm.

   

  V případě, že se u vašeho stolu občas sejde víc než 6 strávníků, doporučujeme rozkládací jídelní stoly, u nichž lze po rozložení získat délku až 200 cm nebo 220 cm. Ve složeném stavu je jejich délka obvykle 140 cm nebo 160 cm.

   

  Nabídka jídelních setů 1+6

   

  Snažíme se vyhovět vkusu co nejširšího spektra zákazníků, a proto v naší nabídce najdete velké množství již zkombinovaných setů. Stačí si jen vybrat, zvolit další parametry, popřípadě se inspirovat k sestavení vlastního jídelního setu.

   

  Nabízíme jídelní sety v nejrůznějších designech. Pokud máte bydlení laděné do stylu retro, bude se vám líbit jídelní retro set pro 4 osoby, který zahrnuje oválný stůl a 4 židle čalouněné odolným potahovým materiálem v odstínu deep blue. V duchu retro najdete v nabídce také jídelní set s křesly, anebo jídelní set Monaco v odstínu ořech.

   

  Další stylový jídelní set 1+6 ctí krásu provensálského bydlení. Jídelní set Provence nebo rustikální set zútulní každý interiér a vdechne mu krásu bydlení ve stylu francouzského venkova. U obou variant si můžete zvolit další parametry komponentů. Oba jídelní sety 1+6 jsou vyrobeny z kvalitního borovicového masivu v nezaměnitelném designu.

   

  Naopak pro vyznavače krásy moderního nábytku a vzdušných linií máme v nabídce moderní jídelní set kombinující dubový jídelní stůlkolekce New Line a jídelní židle Tina. Tato kombinace se v sekci moderní jídelní sety řadí k těm nejoblíbenějším!

   

  Všem, které zaujal severský styl bydlení, doporučujeme levný jídelní set pro 6 osob, který kombinuje jídelní stůl a židle s károvaným potahem. Nábytek má masivní konstrukci v odstínu ořech. Vrchní deska stolu je z přírodní ořechové dýhy.

   

  Pokud vám možnost pořídit si jídelní set pro 6 osob příliš nevyhovuje a rádi byste si nábytek do jídelny zkombinovali sami, vybírejte v sekcích jídelní stoly a jídelní židle

 • Moderní jídelní sety

  Milujete moderní nábytek, potrpíte si na kvalitu a design a rádi byste v takovém duchu vybavili svou jídelnu? Naše mnohaleté zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku nám umožnily dotáhnout naši práci k dokonalosti a vytvořit několik moderních jídelních setů. Celá řada našich produktů získala prestižní ocenění za design a neméně si ceníme také množství kladných ohlasů našich spokojených zákazníků.

   

  Specializujeme se na výrobu nábytku z masivu, takže nabízíme masivní jídelní sety nejen v moderních designech. Základem je vždy masivní konstrukce z dubového či borovicového dřeva. Masivní židle jsou opatřeny kvalitním čalouněním z luxusní kůže či odolné potahové látky.

   

  Jak vybírat moderní jídelní sety?

   

  V příslušné sekci najdete pestré množství nejrůznějších variant jídelních sestav, kombinujících vždy jídelní stůl a jídelní židle. Jejich počet si coby zákazník určíte sám, stejně jako rozměr stolu, v některých případech také barvu čalounění. Moderní jídelní sety tak máte možnost upravovat a zcela přizpůsobit svým představám a prostorovým možnostem vašeho interiéru. Pokud vám přesto tato možnost plně nevyhovuje a chcete si jídelní stůl a jídelní židle zkombinovat sami, vybírejte nábytek samostatně v příslušných kategoriích.

   

  K dispozici jsou:

  •          moderní jídelní sestavy 1+4
  •          moderní jídelní sestavy 1+6
  •          moderní jídelní sestavy 1+8

   

  Moderní jídelní sety z naší nabídky

   

  Propadli jste kouzlu retro designu, který se opět vrací do módy? Nabízíme vám moderní jídelní sety právě v tomto stylu! Jídelní set Monaco pro 4 osoby má opravdu poutavý design. Jídelní stůl má desku z přírodní dýhy a nohy z masivu. Netradiční jídelní židle ke stolu krásně ladí a vytváří velice originální jídelní set, který se stane klenotem každé moderní jídelny.

   

  V retro stylu je také jídelní set s oválným stolem. Židle mají pevnou dubovou konstrukci a čalounění v odstínu deep blue. Díky ergonomickému tvaru si budete moci užívat opravdu pohodlného a zároveň stylového posezení!

   

  Krásu moderního designu, vzdušnosti a rovných linií ctí moderní jídelní set s židlemi čalouněnými luxusní kůží.

   

  Proč vybrat moderní jídelní sety z Nábytku Mirek?

   

  Naše nabídka je velice pestrá a svůj sortiment se snažíme vytvářet tak, abychom se trefili do vkusu co nejvíce zákazníků. Při své práci dbáme na výběr kvalitních materiálů a jejich špičkového zpracování.

   

  Nabízíme nábytek výjimečných kvalit za příznivé ceny. Díky tomu, že nakupujete přímo do výrobce, za nábytek nepřiplácíte.

   

  Množství nábytku máme skladem a jsme schopni jej dodat do 72 hodin

 • Jídelní sety z masivu

  V kontextu celého dne trávíme v jídelně obvykle zlomek času, nicméně i několik málo minut je nesmírně důležitých. Jídelna je totiž místem, kde se scházíme s rodinou i přáteli, kde si vychutnáváme kulinářské dobroty a někdy třeba také píšeme s dětmi domácí úkoly. Jídelní set je zkrátka srdcem jídelny.

   

  Jsme jedničkou v prodeji a výrobě masivního nábytku. Díky dlouholetým zkušenostem a množství spokojených zákazníků jsme měli možnost dotáhnout výrobu nábytku k dokonalosti. V současné době vyrábíme jídelní sety z masivu v nejrůznějších designech a sestavách.

   

  Jídelní sety z masivu a jejich varianty

   

  Jídelní sety z masivu zahrnují  jídelní stůl a jídelní židle. Pro tento druh nábytku je nejdůležitější, aby poskytoval patřičné pohodlí, což bereme v potaz již při vytváření návrhů nábytku. Konstrukce stolu je vždy z masivu, a to nejčastěji buď dubového, nebo borovicového.

   

  Co se týče velikosti sestav, nabízíme:

  •          Masivní jídelní sety 4+1 – jídelní stůl a 4 židle
  •          Masivní jídelní sety 6+1 – jídelní stůl a 6 židlí
  •          Masivní jídelní sety 8+1 – jídelní stůl a 8 židlí

  Téměř u každé varianty v sekci jídelní sety z masivu máte možnost zvolit si určitý počet židlí k danému jídelnímu stolu a vytvořit si tak masivní jídelní sestavu dle svých představ a preferencí.

   

  Vybírat můžete z nepřeberného množství designů! Retro jídelní set potěší milovníky retro nábytku.

   

  Jídelní set s koženými židlemi kombinuje dubový stůl a židle čalouněné kvalitní kůží. Její barvu si můžete vybrat ze dvou nabízených variant.

   

  Nabízíme také luxusní rustikální set do jídelny, jehož součástí je prostorný stůl a 6 židlí. Kombinace bílého a hnědého vosku dodává vzhledu celé sestavy na stylovosti!

   

  Do méně prostorných interiérů doporučujeme jídelní set se čtvercovým stolem a čtyřmi židlemi ve žlutém čalounění. Hodí se do panelákových bytů a jídelen, v nichž je třeba počítat každý volný centimetr.

   

  Jídelní set Provence vnese do každé jídelny styl bydlení v duchu francouzského venkova.

   

  Milovníkům komfortního posezení nabízíme masivní jídelní set s křesly.

   

  Proč masivní jídelní sety z Nábytku Mirek?

   

  •          Nabízíme jídelní sety v široké škále materiálů a designů. Vyrábíme kvalitní dubový a borovicový nábytek a židle buď celomasivní, anebo čalouněné.
  •          Máme za sebou množství realizovaných projektů, dodali jsme nábytek již více jak tisíci spokojených zákazníků včetně restaurací.
  •          Za jídelní sety jsme získali prestižní ocenění za design.
  •          Množství nábytku máme skladem a jsme schopni jej dodat do 72 hodin.
  •          Nákupem u výrobce zbytečně nepřiplácíte. 

  jidelní sety vyprodej

 • Designové jídelní sety

  Designové jídelní sety z naší nabídky se pyšní nejenom nádherným vzhledem, ale také funkčností. Stanou se klenotem interiéru a zároveň poskytnou patřičný komfort.

   

  Všechny designové sestavy do jídelny zahrnují jídelní stůl a židle. Jejich počet, rozměr stolu a jiné parametry si každý zákazník může zvolit sám. Máte tak jedinečnou možnost dalších úprav u již kombinovaných setů a jejich přizpůsobení vlastnímu vkusu či prostorovým možnostem vašeho interiéru.

   

  Prodejem a výrobou masivního nábytku se zabýváme již několik let, takže jsme svoje služby byli schopni dopilovat až k dokonalosti. Naše výrobky se pyšní prestižními cenami za design a množstvím spokojených zákazníků.

   

  V současné době vyrábíme designové jídelní sety z masivu v nejrůznějších designech a sestavách.

   

  Designové jídelní sety a jejich varianty

   

  Všechny designové jídelní sety zahrnují jídelní stůl a jídelní židle. Pro tento druh nábytku je nejdůležitější, aby poskytoval patřičné pohodlí, což bereme v potaz již při vytváření návrhů nábytku. V setech do jídelny se již na první pohled snoubí vytříbený design a praktičnost. Konstrukce stolu je vždy z masivu, a to nejčastěji buď dubového, nebo borovicového. Masivní konstrukce jídelních židlí čalouníme kůží nebo vysoce odolnou látkou.

   

  Designové jídelní sestavy můžete vybírat v následujících variantách:

  •         Designové jídelní sety 4+1 – jídelní stůl a 4 židle
  •         Designové jídelní sety 6+1 – jídelní stůl a 6 židlí
  •         Designové jídelní sety 8+1 – jídelní stůl a 8 židlí

   

  Z čeho můžete vybírat? Nabídka je víc jak pestrá! Pokud jste propadli kouzlu retro nábytku, určitě vás zaujme retro jídelní set, jehož koupí získáte stůl z masivu a jídelní židle v retro designu. Měkké polstrování je potaženo příjemným a odolným materiálem.

   

  V podobném duchu je laděn i jídelní set s křesly  a oválným stolem. K dispozici je také jídelní setobdélným stolem.

   

  Do méně prostorných interiérů doporučujeme designový jídelní set se čtvercovým stolem a čtyřmi židlemi ve žlutém čalounění. Hodí se do panelákových bytů a jídelen, v nichž je třeba počítat každý volný centimetr.

   

  Pokud máte rádi nábytek ve výraznějších barvách, doporučujeme jídelní set s židlemi čalouněnými zelenou kůží.

   

  Proč masivní jídelní sety z Nábytku Mirek?

   

  •         Nabízíme designové jídelní sety v široké škále materiálů a návrhů. Vyrábíme kvalitní dubový a borovicový nábytek a židle buď celomasivní, anebo čalouněné.
  •         Máme za sebou množství realizovaných projektů, dodali jsme nábytek již více jak tisíci spokojených zákazníků včetně restaurací či penzionů.
  •         Za jídelní sety jsme získali prestižní ocenění za design.
  •         Množství nábytku máme skladem a jsme schopni jej dodat do 72 hodin.

  Nákupem u výrobce zbytečně nepřiplácíte. 

Zobrazují se 1 – 27 z 60 položek