Křesla do jídelny


Dopřáváte si rádi komfort u dobrého jídla i společných chvil s vaší rodinou? Jídelní křesla patří mezi vysoce žádané prvky do jídelen, a to především pro svou pohodlnou konstrukci a příjemné čalounění. Křesla do jídelny zkrášlí váš interiér a stanou se praktickým prvkem i designovou dominantou celé jídelny. Díky křeslům budete v jídelně trávit čas nejen u kulinářských specialit, ale i nad rámec doby, potřebného ke stravování.

Křesla do jídelny coby součást setu

Křesla do jídelny navrhujeme tak, aby pěkně ladily s jídelními stoly z naší nabídky. Jídelní stoly z masivu s křesílky designově souzní, takže je můžete libovolně kombinovat. Pokud se nechcete zdržovat výběrem samostatných komponentů a jejich vzájemnou kombinací, můžeme vám doporučit celé jídelní sety. Jídelní sestava s křesílky a s dubovým stolem kombinuje křesla do jídelny ve dvou barvách. K dispozici je také set, kde jídelní křesílka doplňuje klasický obdélný či oválný stůl.

Jídelní židle s područkami

Velice žádaným modelem je moderní jídelní křesílko Theo II, které je k dispozici v hnědé, hořčicově žluté a antracitové barvě. Jedná se o novinku pro rok 2017, představenou v Kolíně. V současné době tato jídelní křesílka nabízíme za mimořádně zvýhodněnou cenu pro český a slovenský trh.

K dispozici je také designové květované jídelní křeslo, které se hodí jak do jídelen, tak i do salónků nebo obýváku. Krásně vynikne také jako samostatný prvek! Látka s květovaným vzorem imituje ducha bydlení francouzského venkova ve stylu Provence.

Křesla do jídelny mají měkké polstrování a příjemné čalounění vysoce kvalitní a oděruvzdornou látkou (až 50 000 cyklů). Kombinace kvalitních materiálů a precizní řemeslné práce propůjčují křesílkům do jídelny dlouhou životnost a další perfektní vlastnosti.

Jídelní křesla dodáváme již smontovaná a pečlivě zabalená, abychom eliminovali na minimum riziko poškození během přepravy.

Proč jídelní křesla od nás?

  •          jídelní křesla mají krásný design, ale zároveň jsou vysoce pohodlná
  •          získali jsme prestižní ocenění za design v roce 2013 a 2014
  •          u jednotlivých produktů máte možnost výběru barvy dřeva i čalounění
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.