Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Zahradní houpačky


Jak si užít dokonalý komfort na zahradě? Jedině v objetí luxusní zahradní houpačky! Nechte se hýčkat jejími měkkými polštáři a užívejte si pohodu v prostředí vaší zahrady či terasy, doplněnou o mírné pohupování! Zahradní houpačky vám nabídnou natolik výjimečné pohodlí, že se jistojistě stanou vaším oblíbeným nábytkem!

Dovolujeme si vám představit novou kolekce zahradních houpaček pro rok 2020. Podařilo se nám spojit nádherný design se silou masivního dřeva, a výsledkem jsou zahradní houpačky v opravdu krásném a kvalitním provedení. Pro výrobu zahradních houpaček používáme výhradně přírodní materiály. K výrobě konstrukce jsme použili masivní dřevo, polštáře jsou šité ze 100% bavlny. Zahradní houpačky od nás si zamilujete doslova od prvního zhoupnutí!

Svým vzhledem zahradní houpačka zútulní každou terasu a zkrášlí všechny zahrady! Vytvoří doslova oázu klidu a pohody a bude sama o sobě působit jako designový prvek. Zahradní houpačky jsou přímo ideální pro všechny, kteří rádi tráví volný čas na zahradě. Pěkně se budou vyjímat v exteriéru zahrady, ale i v altánku nebo na terase.

Zahradní houpačky mají rám vyrobený z masivního dřeva ošetřeného impregnačním olejem. Dřevo díky němu získává vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, plísním, škůdcům i vlhkosti.

Našli jste zalíbení v moderním designu? Pak vás stoprocentně nadchne luxusní zahradní houpačka s nepromokavou stříškou. Sedáky jsou vyrobeny ze 100% bavlny a povlaky je možné díky zipu sundat a vyčistit, stejně jako o u houpacího křesla a houpacího vajíčka pro jednu osobu a s nosností až 120 kg. Masivní konstrukce ve vás vždy vzbudí jistotu, že vás houpačka udrží, a že vaše pohodové pohupování nebude nic rušit!

Z montáže či demontáže nemusíte mít vůbec obavy. Konstrukce je koncipovaná tak, aby montáž byla pro každého zákazníka intuitivní a snadná. Díky univerzálnímu designu zahradní houpačky snadno zkombinujete s jakýmkoli nábytkem. Kombinace je možná takřka s jakýmkoli prvkem ze sekce zahradní nábytek! Naše zahradní houpačky najdete doslova po celé Evropě. Svou oblibu si získaly především díky modernímu vzhledu a velice kvalitnímu provedení.

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.