Moderní jídelní sety


Milujete moderní nábytek, potrpíte si na kvalitu a design a rádi byste v takovém duchu vybavili svou jídelnu? Naše mnohaleté zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku nám umožnily dotáhnout naši práci k dokonalosti a vytvořit několik moderních jídelních setů. Celá řada našich produktů získala prestižní ocenění za design a neméně si ceníme také množství kladných ohlasů našich spokojených zákazníků.

 

Specializujeme se na výrobu nábytku z masivu, takže nabízíme masivní jídelní sety nejen v moderních designech. Základem je vždy masivní konstrukce z dubového či borovicového dřeva. Masivní židle jsou opatřeny kvalitním čalouněním z luxusní kůže či odolné potahové látky.

 

Jak vybírat moderní jídelní sety?

 

V příslušné sekci najdete pestré množství nejrůznějších variant jídelních sestav, kombinujících vždy jídelní stůl a jídelní židle. Jejich počet si coby zákazník určíte sám, stejně jako rozměr stolu, v některých případech také barvu čalounění. Moderní jídelní sety tak máte možnost upravovat a zcela přizpůsobit svým představám a prostorovým možnostem vašeho interiéru. Pokud vám přesto tato možnost plně nevyhovuje a chcete si jídelní stůl a jídelní židle zkombinovat sami, vybírejte nábytek samostatně v příslušných kategoriích.

 

K dispozici jsou:

  •          moderní jídelní sestavy 1+4
  •          moderní jídelní sestavy 1+6
  •          moderní jídelní sestavy 1+8

 

Moderní jídelní sety z naší nabídky

 

Propadli jste kouzlu retro designu, který se opět vrací do módy? Nabízíme vám moderní jídelní sety právě v tomto stylu! Jídelní set Monaco pro 4 osoby má opravdu poutavý design. Jídelní stůl má desku z přírodní dýhy a nohy z masivu. Netradiční jídelní židle ke stolu krásně ladí a vytváří velice originální jídelní set, který se stane klenotem každé moderní jídelny.

 

V retro stylu je také jídelní set s oválným stolem. Židle mají pevnou dubovou konstrukci a čalounění v odstínu deep blue. Díky ergonomickému tvaru si budete moci užívat opravdu pohodlného a zároveň stylového posezení!

 

Krásu moderního designu, vzdušnosti a rovných linií ctí moderní jídelní set s židlemi čalouněnými luxusní kůží.

 

Proč vybrat moderní jídelní sety z Nábytku Mirek?

 

Naše nabídka je velice pestrá a svůj sortiment se snažíme vytvářet tak, abychom se trefili do vkusu co nejvíce zákazníků. Při své práci dbáme na výběr kvalitních materiálů a jejich špičkového zpracování.

 

Nabízíme nábytek výjimečných kvalit za příznivé ceny. Díky tomu, že nakupujete přímo do výrobce, za nábytek nepřiplácíte.

 

Množství nábytku máme skladem a jsme schopni jej dodat do 72 hodin

Produkt přidán do seznamu přání