Rustikální postele 

Rustikální postele z masivu jsou dnes velmi oblíbené. Velkým hitem pak je bílé provedení rustikální postele. I my nabízíme bílé postele, ale také další barevná provedení, vhodná do interiéru domácnosti i chaty nebo chalupy. Vyberte si takový styl rustikální postele, který bude odpovídat provedení daných prostor. S naší pomocí můžete vytvořit stylovou ložnici v přírodním provedení.

Sháníte kvalitní manželskou postel? Zde je rozhodně z čeho vybírat, nabízíme jednolůžka, ale také manželské postele z masivního materiálu. Ten pocit, který budete zažívat při spánku a pobytu v nové posteli, pro vás bude neocenitelný. S masivní postelí venkovského stylu se vám bude lépe spát a navíc získáte nový stylový kousek. Ten může být dominantou ložnice i dětského pokoje.

  • Jednolůžkové

    Nabízíme jednolůžkové rustikální postele z masivního dřeva, které vás osloví svou nádhernou kresbou, ale také nezdolným provedením. Už se nebudete muset obávat, že vám vaše postel vydrží jen pár let a pak se rozklíží nebo jinak poškodí. U nás najdete pouze nezdolný přírodní materiál.

  • Manželske

    Z nezdolného masivního dřeva jsou vyrobené také tyto manželské postele. Jsou nejen odolné napříč věky, ale také vyniknou v interiéru díky krásné kresbě letokruhů. Rustikální manželské postele se hodí i do modernějších interiérů, dají se vhodně kombinovat s dalším doplňujícími prvky ložnice, kupříkladu s nočními stolky.

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek