Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Kolekce Helsinki

dubový nábytek heslinki - atlanta

Helsinki inspirace

Pro všechny prvky této kolekce jsou typické hladké plochy s mírně zaoblenými hranamiMinimalistický styl krásně podtrhuje bezúchytkový systém otevírání zásuvek a dvířek. Samozřejmostí je kvalitní německé kování a systém tichého dovírání soft-stop. Nábytek má vrchní desku, přední části, šuplíky a dvířka vyrobeny z dubového masivu. Korpus je z dřevěné dubové dýhy, jejíž vlastnosti se dají srovnat s vlastnostmi masivního dřeva. Kombinace těchto výrobních materiálů se řadí mezi ty nejkvalitnější, s jakými se lze v současném nábytkářství setkat. V případě správného zacházení vám dubový nábytek vydrží sloužit opravdu dlouhou řadu let.

Povrch masivu divokého dubu je pečlivě upravený metodou „kartáčování“. Jedná se o proces, během nějž speciální kartáče odstraňují z povrchu dřeva jeho měkčí, jarní, strukturu. Díky tomu pak na povrch vystoupí tvrdší složka dřeva, která materiálu propůjčuje větší tvrdost a vyšší odolnost. Výsledkem je nábytek s dlouhodobým vzhledem, jedinečnou texturou a nezaměnitelnou kresbou dřeva. I při letmém dotyku cítíte vystouplou strukturu přírodního masivu, který navíc příjemně voní. Váš interiér bude díky jeho typické vůni dlouho připomínat panenský dubový les! Nespokojte se s málem a vsaďte na luxusní nábytek z kolekce Helsinki


Kolekce Helsinky představuje oblíbenou řadu nábytku, který se pyšní vysokou kvalitou. Je vyrobený z masivu, takže se dá očekávat, že vydrží poněkud déle, než nějaká imitace dřeva. V této sekci najdete luxusní nábytek z kolekce Helsinky, u nějž je kvalita jistá.

A co je skvělé, nábytkovou kolekci Helsinky nyní můžete mít za výrazně snížené ceny. Mezi hlavní přednosti kolekce luxusního masivního nábytku Helsinky patří jedinečnost stylu, vysoká kvalita materiálu, výdrž i několik generací a v neposlední řadě se jedná o nábytek přírodní. Dubový nábytek byl vyvinut a vyroben ve spolupráci s předními designéry v Německu a Itálii na jeho tvorbe spolupracujeme s firmami z Německa, Polska a Slovenska.

Ten je povrchově upraven olejem a voskem, takže se výsledný produkt může chlubit perfektní odolností vůči drobnému mechanickému poškození a tudíž i delší životností. Krása přírodní textury dřeva přitom zůstává plně zachována. Pro povrchovou úpravu jednotlivých komponentů kolekce Helsinki využíváme výlučně renomovaný olej a mořidlo německé značky Livos. Nábytek je dodáván bez osvětlení, za příplatek je možnost doobjednání.

Helsinki inspirace

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.