Jídelní židle


Jídelní židle jsou neodmyslitelnou součástí jídelny, popřípadě jídelního koutu. Na to, zda si dobré jídlo řádně vychutnáme, mají neodmyslitelný vliv. Využíváme je při rychlé snídani, vydatném obědu o několika chodech i rodinných večeřích. Přestože by jídelní židle měla být především pohodlná, k úplné spokojenosti to ne vždy stačí. Je totiž dosti podstatné, aby se nám židle také líbila na pohled – aby doslova lahodila oku! Jídelní židle z naší nabídky mají ty správné proporce pro vaše komfortní posezení i v případě, že se u stolu zdržíte déle, například u kávy a dezertu. Jídelní židle mají nejrůznější provedení, takže si můžete snadno vybrat, co vám nejvíce vyhovuje. Jejich design jsme navrhovali s ohledem na to, aby se hodily k jídelním stolům, které si u nás budete moci vybrat! Naše firma nabízí jídelní židle a další nábytek již víc jak 20 let. K dispozici máte pestrý výběr těch nejkvalitnějších židlí vyrobených z masivu. O kvalitě našich výrobků se mělo možnost přesvědčit již víc jak tisíc soukromých klientů a obrovské množství restauračních zařízení a penzionů.

Dřevěné jídelní židle

Milosvníkům masivního nábytku nabízíme dřevěné jídelní židle. Masivní konstrukce židli zajistí perfektní pevnost a stabilitu. Některé z židlí jsou čalouněné, jiné jsou čistě dřevěné, například provensálská židle, anebo jídelní židle ve francouzském stylu. Oba typy jsou vyrobeny z kvalitního borovicového dřeva, které nábytku propůjčuje vynikající vlastnosti. Jídelní židle z masivu jsou ošetřeny přírodním ekolakem, který chrání dřevo před poškozením a zároveň dokáže zvýraznit krásu textury masivu.

Kožené jídelní židle

Pro ty, kteří si potrpí na kvalitu nejen konstrukce, ale i čalounění, nabízíme kožené jídelní židle. Velmi oblíbená je například moderní jídelní židle Almondo, novinka roku 2017. Decentní odstín hnědé kůže snadno sladíte se stávajícím vybavením jídelny. Myslíme samozřejmě také na milovníky výraznějších barev. Všechny, kdo mají podobný vkus, by mohla zaujmout zelená jídelní židle čalouněná kůží. Kůže a masiv dodávají jídelním židlím této sekce punc luxusu!

Moderní jídelní židle

Máte jídelnu zařízenou v ryze moderním stylu a hledáte moderní jídelní židle? Inspirujte se naší nabídkou celodřevěných nebo čalouněných moderních židlí! Naši designéři se snažili skloubit moderní vzhled s pohodlím. U některých modelů nabízíme možnost výběru čalounění i barvy dřeva. Naše moderní jídelní židle získaly prestižní ocenění za design v roce 2013 a 2014, 2017. Skladem máme víc jak 1 000 židlí, takže 80% modelů odesíláme již do 72 hodin! Vsaďte na kvalitu a eleganci a pořiďte si do jídelny židle, které vám vydrží sloužit řadu let bez ztráty na kráse či jakosti!

Produkt přidán do seznamu přání