Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Žluté jídelní židle


Hledáte do své jídelny židli, která by sama o sobě působila jako designový prvek? Máte-li v oblibě kvalitní masivní nábytek v netradičním vzhledu, určitě vás zaujme nabídka naší sekce žluté jídelní židle. Zahrnuje židle a křesla do jídelny s masivní konstrukcí a čalouněním ve stylové žluté barvě.

Žluté jídelní židle od nás

Čím žluté židle z naší nabídky zaujmou především? Již na první pohled zcela bezesporu svým designem. Naši návrháři dokázali propojit nádherný design a funkčnost, takže výsledkem jsou designové židle s mimořádně komfortním sezením. Žluté jídelní židle rozhodně nebudete mít problém zakomponovat ani do moderních, ani do více tradičně zařízených interiérů. Při vytváření návrhů jsme brali ohled na to, abyste žluté jídelní židle mohli snadno sladit s jakýmkoli jídelním stolem z naší nabídky.

Žluté jídelní židle a jejich varianty

Žlutá jídelní židle Martina je novinkou roku 2017, představenou v Kolíně. Chlubí se velmi příjemným sezením s měkkým polstrováním a kvalitním čalouněním z odolného materiálu. Jeho barva má specifický, hořčicovo-olivový odstín. K dispozici je také v antracitové variantě.

Dubová barová židle má taktéž nádherný design a standardní výšku sezení 70 cm. Díky ergonomickému tvaru poskytuje mimořádně komfortní sezení.

Naše nabídka zahrnuje také hořčicově žluté křesílko Theo II, které potěší všechny milovníky opravdového pohodlí nejen při stolování. Má pevné dubové nohy, stabilní konstrukci a měkké polstrování s čalouněním z odolného materiálu. Žluté křesílko vynikne nejen v jídelně, ale také například v obýváku. Komfort během sezení zvyšují opěrky pro ruce.

Designovým prvkem je žlutá jídelní židle, taktéž s nohami z masivního dubu. Prošívané čalounění působí velmi stylově! Žlutá potahová látka decentně ladí s dubovou konstrukcí, ošetřenou přírodním olejem.

Proč jídelní židle od nás?

  •         Všechny židle z naší nabídky mají dlouhou životnost a trvanlivost
  •         jídelní židle dodáme pečlivě zabalené a smontované
  •         naše židle získaly prestižní ocenění za design v letech 2013 a 2014
  •         máme skladem víc jak 1000 židlí, takže 80% modelů odesíláme do 72 hodin
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.