Manželské postele z masivu


Proč manželské postele od nábytek Mirek ?

  • U nás nakupujte přímo u výrobce, nepreplácajte tak zbytečně,
  • každá postel je testována a ani po letech nevrže,
  • manželské postele z masivu si zachovávají stále ataraktívný vzhled,
  • postel vám doručíme vlastní přepravou kdekoli na území v ČR a SR,
  • tradice výroby a prodeje nábytku od roku 1993 je zárukou kvality.

Každá manželská postel je jedinečný, ručně vyráběný a dokonalý výrobek. Naše postele jsou umělecká díla. Naši zkušení truhláři vybírají to nejkvalitnější dřevo z celého regionu a garantují jejich nejvyšší kvalitu. Zruční mistři svou precizní prací a přísným kontrolním procesem zaručují detailní zpracování té nejvyšší kvality. Vaše manželska postel tak bude dlouhá léta funkční a Vy si můžete užívat pohodlný a zdravý spánek. Jsme přesvědčeni, že jen poctivá ruční práce je zárukou výjimečné kvality.

Nejdůležitějším nábytkem v ložnici je postel. Vyberte si manželské postele z masivu z naší široké nabídky. Již více než 15 let pro vás vyrábíme a prodáváme kvalitní manželské postele. Specializujeme se na moderní manželské postele výhradně ze dřeva. Rovněž u nás najdete i komplety manželské postele s úložným prostorem. Využijte nyní mega akci na dubové masívní postele manželské. Naše postele slouží pro pohodlný spánek a poskytnou vám znamenitý relax. V případě potřeby umíme vyrobit moderní dubové manželské postele i na míru. Jako výrobce Vám dáme k posteli rošt ZDARMA.

Jaký rozměr dřevěné postele z masivu si vybrat?

Při výběru postele do vaší ložnice je nejen rozhodující design, materiál a provedení výrobku, ale hlavně jeho rozměry. Právě při výběru správné šířky postele platí jednoduché pravidlo. Pokud vám velikost vaší ložnice výběr větší postele, vyberte si právě takovou. Nezapomínejte ale, že celkový rozměr postele bude větší o rám a konstrukci výrobku. Také doporučujeme nechat prostor pro uložení nočních stolků, pokud máte vedle postele skříň dostatek místa pro přechod a manipulaci. Pokud si to neumíte představit před koupí si můžete na místě ohraničit kartonem budoucí velikost a snadno tak získáte představu o finálním rozložení. Standardní rozměry manželských postelí jsou:

Je důležitý úložný prostor u dřevěné postele z masivu?

Máte obavu s nedostatku úložného prostoru? Nemusíte se toho bát. V naší nabídce naleznete široký výběr postelí z masivu s úložným prostorem. Mezi naše nejprodávanější modely patří model Julie, který má jednoduché šuplíky, které se vysouvají z boku postele. Podobně jsou řešeny i postele z trámů modelů Matouš, Anika, Stockholm a další.

Mezi mimořádně populární řešení patří také postele, které mají úložný prostor pod celou častou postele a úložný box se otevírá v přední části, tedy nepotřebujete téměř žádný prostor pro manipulaci.

Barva dřevěné postele z masivu, jakou si vybrat?

Mezi důležitý fakt patří výběr a celkové sladění interiéru vaší ložnice. Už na začátku bychom měli vědět jestli chceme mít ložnici ve světlých odstínech (bílé, krémové, pískové, vanilkové) nebo naopak tmavých barvách (modrá, zelená, antracitová, hnědá). Doporučujeme právě začít výběrem barvy stěn a následně si k tomu vhodně vybrat postele, skříně a komody. Velkou výhodou přírodních postelí z masivu je jejich univerzálnost. Kde dubovou postele v přírodním odstínu dokážete ladit do každé škály barev a zaručeně nic tak nezkazíte. Vhodnou kombinací je pak příklad doplnit závěs v přibližné barvy postele, kdy získáte pocit celku.

Vybrané články na téma manželské postele:

Produkt přidán do seznamu přání