Manželské postele z masivu 

Nejdůležitějším nábytkem v ložnici je postel. Vyberte si manželské postele z masivu z naší široké nabídky. Již více než 15 let pro vás vyrábíme a prodáváme kvalitní manželské postele. Specializujeme se na moderní manželské postele výhradně ze dřeva. Rovněž u nás najdete i komplety manželské postele s úložným prostorem. Využijte nyní mega akci na březové masívní postele manželské. Naše postele slouží pro pohodlný spánek a poskytnou vám znamenitý relax. V případě potřeby umíme vyrobit moderní dubové manželské postele i na míru. Jako výrobce Vám dáme k posteli rošt ZDARMA.

Proč manželské postele od nábytek mirek?

 • U nás nakupujte přímo u výrobce, nepreplácajte tak zbytečně,
 • každá postel je testována a ani po letech nevrže,
 • manželské postele z masivu si zachovávají stále ataraktívný vzhled,
 • některé modely jsme schopni vyrobit iv extra délce 210 a 210 cm,
 • postel vám doručíme vlastní přepravou kdekoli na území v ČR a SR,
 • tradice výroby a prodeje nábytku od roku 1993 je zárukou kvality.

Každá manželská postel je jedinečný, ručně vyráběný a dokonalý výrobek. Naše postele jsou umělecká díla. Naši zkušení truhláři vybírají to nejkvalitnější dřevo z celého regionu a garantují jejich nejvyšší kvalitu. Zruční mistři svou precizní prací a přísným kontrolním procesem zaručují detailní zpracování té nejvyšší kvality. Vaše manželska postel tak bude dlouhá léta funkční a Vy si můžete užívat pohodlný a zdravý spánek. Jsme přesvědčeni, že jen poctivá ruční práce je zárukou výjimečné kvality.

postele vyprodej

 • Luxusní postele

  V této sekci si můžete pořídit vskutku luxusní manželské postele v takovém provedení, které vám bude vyhovovat. Vždy se jedná o styl, který nadchne a je ryze přírodní. Rustikální vzhled v kombinaci s masivním dřevem vyhovuje interiérům, které jsou v klasickém i modernějším designu.

 • Vintage postele

  Vintage postele vás přenesou do starých časů, připomenou vám doby dávnou minulé. Zvolte si postel ve vintage stylu a vyplňte prázdné místo ve vaší nové ložnici. Manželské masivní postele typu vintage se dostávají stále více do módy a není se čemu divit. Jsou krásné i nostalgické.

 • Levné

  Pořiďte si levné manželské postele, u nichž oceníte především kvalitní provedení a při tom přijatelnou cenu. Nabízíme postele pro novomanžele v jednoduchém, ale poctivém provedení, které si může dovolit každý. Levná postel nemusí být vždy nekvalitní.

 • Postele z masívu 160 x 200

  Standardní šířka pro manželskou postele je rozměr 160 x 200. Jde o dvoulůžkovou postel určenou do menších ložnici kde je potřebný každý centimetr. Šířka 160 cm je dostatečné komfortní pro 2 dospělé osoby. Jako výrobce vám nabízí tu nejvyšší kvalitu o čemž svědčí až 97% spokojenost zákazníků. Neprepálacjte tak a nakupujte přímo u výrobce. Každá postele je dodávána včetně roštu, který vám dáváme k posteli gratis. Vyberte si bud moderní manželskou postele 160 x 200 nebo v romantickém provensálském stylu.

 • Postele 180 x 200

  Pro větší komfort, pokud umožňují rozměry vaší ložnice je vhodné si vybrat postel širokou 180 cm. Pokud však uvažujete i nad nočními stolíkamy, je potřebný další prostor. Postele v šířce 180 x 200 cm jsou již nadstandardní rozměr, s dostatkem místa pro oba. K takové posteli může jít matraci bud v šířce 180 x 200 cm nebo dva krát 90 x 200. Každá naše postel má již standardně pátou nohu pro vyšší stabilitu.

Zobrazují se 1 – 27 z 41 položek