Postele

Nejčastěji dodáváme postele z masivu, které jsou vyrobené z dubu nebo borovice, oblíbených to, při tom cenově dostupných materiálů. Až se v takové masivní posteli poprvé vyspíte, uvěříte a pochopíte. Ta krásná vůně dřeva vám bude připomínat les a pohodu, kterou v něm můžete prožívat. V této kategorii si můžete vybrat manželské postele z masivu, ale také menší provedení v podobě jednolůžka, nechybí ani patrové nebo čalouněné postele. 

Proč koupit dřevěné postele z masivu od nábytek mirek?

  • Zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku se ložnice máme již více než 20 let. 
  • Za námi stoji množství realizovaných penzionů a hotelů. 
  • Naše postele byly oceněny cenám za designu a kvalitu.
  • Ročně více než 10 000 vyrobených kusů postelí.

V naší pestré nabídce najdete také postele z masivu, které disponují vysokou odolností a jejichž styl pozvedne vaši ložnici na vyšší úroveň. Ideální bude, když vybavíte celou ložnici v masivním stylu, pokud vám to samozřejmě dovolují prostorové dispozice, ale také třeba vaše peněženka. My ovšem nabízíme masivní postele za výborné ceny, což jim nic neubírá na přírodní kvalitě.

Masivní dřevěné postele z naší nabídky jsou jednak designově krásné, ale také zaručují velice dlouhou životnost. Výrobním materiálem je poctivé dřevo z přírody, které také krásně voní, je příjemné na dotek. Pro výrobu masivních postelí je dřevo doslova dokonalým materiálem. Již více než 20 let se zabýváme prodejem toho nejkvalitnějšího nábytku z masivního dřeva a také postele jsou ukázkou téměř dokonalosti. 

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.