Kárované židle a ořechový stůl

16 900,00 Kč

( sleva až 9 000,00 Kč )

7 900,00 Kč

Nové

Dostupnost: skladem

EDDINO-brown

 • Dotaz na zboží

  Dotaz na zboží

  Kárované židle a ořechový stůl

  Kárované židle a ořechový stůl

  Dřevěné židle s moderní a atraktivní károvaným látkou včetně stolu v rozměru 135 x 80 cm.

  Pošlete obsluze obchodu dotaz k tomuto produktu.

  * povinný údaj

    nebo  Zrušit


 • Levný jídelní set ořech pro čtyři 135 x 80 

  Využití i vy tuto mimořádnou akci, která je omezená a platí pouze do vyprodání limitovaném počtu sestav. Sestava obsahuje 4 x dřevěnou jídelní židli v ořechové barva, včetně jídelního stoal v rozměru 135 x 80 cm.

  Moderní jídelní stůl vyrobený v severském stylu pod názvem EDDINO včetně čtyř pohodlných židlí. Rozměr stola je 135 x 80 cm vhodný do vaší kuchyně či jídelny. Nohy stolu jsou z tvrdého dřeva mořené do barvy ořech. Vrchní deska je vyrobena z dřevěné ořechové dýhy, pod kterou je tvrzené MDF. Nádherná struktura dřeva a originální vzhled. Tloušťka vrchní desky stolu 2 cm. Stůl mě velmi pevnou konstrukce, díky dokonalé vypracovaným masivním nožičkám, zárukou je tedy vysoká pevnost i po letech užívání.

  Jídelní stůl mě mírně zaoblený tvar a zkosené hrany, působí tak mimořádně elegatního dojmem s vysokou užitnou hodnotou.

  Součástí sestavy je také 4 x poholdné křeslo, které je kombinováno s čalouněným sedákem. Opěrka mě zaoblený tvar, židle je pohodlná i na celo-večerní stolování. Nábytek se dodává v demontu s jednoduchou montáží.

  Opěrka na sedadle mě velmi pohodlný ergonomický tvar - vyrobena je z čisté dřevěné překližky která je rotovaná na oblouku. Pohodlné sezení zajišťuje i na dotek příjemná látka sedáku která je vyrobena z kvalitní látky

  karovane židle

  Ke stažení

  Hodnocení