Kolekce Lille

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - LILLE nábytek ze dřeva, pro náročné inspirovaný a vyvíjený v milanu. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a designem v nábytkářství jsme zúročili při vývoji a výrobě kolekce prestige bellissimi. Nábytek je vyráběn truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi. Zároveň nábytek je dělaný ručně ve stylu venkovského nábytku, kde každý kus je jedinečný. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo jako garant spolehlivosti – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Nábytek je bez dojezdů na šuplících a mě imitovat starožitný nábytek. Velmi důležitý rozdíl je povrchová úprava – k impregnaci používáme nátěr který má velmi dobře vlastnosti při čištění a údržbě.


PROVENSÁLSKY NÁBYTEK ZE DŘEVA LILLE

Splňte si sen o Vašem vlastním malém království díky nábytku v Provensálském stylu, vyrobeném z čistého dřeva. Nádherný tradiční nábytek ve stylu provence LILLE, přemění váš domov na království francouzského venkova. V naší nabídce naleznete manželské postele s vyřezáváním čelem vyrobené z poctivého dřeva které promění vaši ložnici na místo jako z pohádky. Jídelní stoly a židle do kuchyně vás okouzlí nejen detailními ornamenty a krásným francouzským designem, ale i svojí praktičností a pevností. V naší nabídce naleznete také komody s dvířky a šuplíky které mají dostatek místa pro všechny Vaše potřeby, mějte dostatek úložného prostoru a budete mít dokonalý přehled a řád.

Provensálský nábytek je velmi populární jeho základem je masivní dřevo se zachovanou strukturou – vrchní desky jsou hladké a cítíte při doteku příjemnou krasu a dotek přírody. Styl je jedinečný a typicky pro francouzský venkov. V jednotlivých kusech venkovského nábytku dominují vintage prvky, což činí venkovský styl nábytku v dnešní době vyhledávaným a nadčasovým. K výrobě stylového venkovského nábytku se využívá borovicové dřevo. Povrchová úprava je voskování včelím voskem, které je na nábytek nanášeno ručně. Charakteristické pro nábytek LILLE jsou keramické úchytky a nožíčky ve tvaru V

Kolekce nábytku PROVENCE Lille je novinka v naší nabídce a věříme, že se stane právem nejpopulárnější. Výjimečně skloubení barev a detailů lze vyniknout každému kusu nábytku ve vašem interiéru. Převážně se kombinuje barva bílá s hnědou, nebo čistě bílá – jako doplněk používáme originální francouzské úchyty, panty a kliky které dávají provenslaskému nábytku patřičný šmrnc. Nábytek Lille je vyroben z čistého dřeva a na impregnaci jsou použity výhradně přírodní materiály vysoké kvality.

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.