Dřevěné jídelní židle


Jídelna je v mnoha domácnostech téměř jediná místnost, v níž se pravidelně potkává celá rodina. Aby pro vás společné chvíle byly ještě příjemnější, pořiďte si dřevěné jídelní židle s masivní konstrukcí! Jedná o jeden z nejoblíbenějších typů židlí určených do kuchyňských prostor a jídelen. Zajišťují vzpřímené sezení, jsou pohodlné a disponují dlouhou životností. Dřevěné jídelní židle z naší nabídky budou po dlouhá léta tvořit srdce vaší jídelny!

Jídelní židle z masivu se ani zdaleka nepodobají těm, které kdysi používali naši prarodiče. Díky široké škále barevného moření, potahů a pestré paletě všemožných designů máte možnost bohatého výběru! Dřevěné jídelní židle totiž vyrábíme jak v decentnějších variantách, tak i ve vysoce designovém provedení, které dodá šmrnc sebenudnějšímu interiéru!

Celodřevěné jídelní židle

Mezi jídelní židle s celomasivní konstrukcí se v naší nabídce řadí například provensálská židle, imitující styl bydlení francouzského venkova. Pokud v tomto duchu chcete zařídit celou jídelnu, doporučujeme inspiraci kolekcí Provence, kde najdete další komponenty, například jídelní stůl, příborník, popřípadě celý jídelní set Provence.

Z této sekce dále doporučujeme francouzské jídelní židle z masivu, které skvěle vyniknou v rustikálním interiéru!

Čalouněné jídelní židle

Jídelní židle z masivu, čalouněné kůží či jiným potahovým materiálem, jsou symbolem dokonalého komfortu a pohodlí. K čalounění využíváme pouze osvědčené a vysoce jakostní potahové materiály s dobrou odolností. V sekci najdete jak jídelní křesílka, tak i barové židle nebo kožené jídelní židle.

Všechny dřevěné jídelní židle z naší nabídky mají pevnou konstrukci z masivu. Nejčastěji využíváme masiv dubu a borovice. Tyto materiály židlím propůjčují nejen zajímavý vzhled, ale především pevnost a stabilitu. Povrchová úprava masivních židlí je ekologická a šetrná k přírodě.

O kvalitě našich produktů se přesvědčilo již víc jak 1 000 soukromých klientů a nesmírné množství restaurací a penzionů.

Skladem máme víc jak 1 000 židlí, takže 80% modelů odesíláme již do 72 hodin! 

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.