Dubový nábytek 

Vyberte si i vy dubový nábytek, který je propracovaný do nejmenších detailů. Luxus, kvalita a elegance je jen několik vlastností, které vystihují dubový nábytek. Výjimečná kvalita, provedení a vysoká užitná hodnota jsou na prvních příčkách tohoto nábytku. Vyberte si některou z našich kolekcí dubového nábytku. Hlavní krásou na dubovém dřevě je tak jako při lidech jeho výjimečnost a různá charakteristika. Každý kus je mírné odlišný, jeden mě zabarvení do světlejší barvy. Jiný mě zas výrazný letokruh ve dřevě. Proto se je rozmanitý charakter snažíme harmonicky kombinovat v jednotlivých sestavách. Dřevo je vybírala s estetickým citem. Díky tomu každý díl a blok vytváří jedinečný celek. Vyberte si i vy tento exkluzivní nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta bez ztráty na kvalitě. Nábytek vyrobený z dubového dřeva je mimořádně odolný a není ničím neobvyklým že přežije množstvím desetiletí. Zároveň právě dub je především ekologický, což má pozitivní vliv na vaše zdraví a pohodu. Nábytek z dubového masivu ma vysokou odolnost vůči oděru, vlkhosti a slnečenému záření. Nábytek z přírodního dřeva vytváří z vašeho bytu či domu skutečný domov.

dubový nábytek Alexandra dubový nábytek new Line nábytek z dubu Liptov nábytek do obývaku z dubu Texas dubový nábytek Bozen kolekce Nice / Orlando dubové jídelní stoly jídelní židle dubový nábytek helsinki / atlanta Hodnocení

Každá kolekce vytváří celý koncept do vašeho obývacího pokoje, jídelny ale i ložnice. Tento nábytek se prodává převážně v Německu a Francii. Dopřejte si i vy tento luxusní a vkusný nábytek. Dubové dřevo patří mezi tvrdé dřeviny s vysokou hustotou. Vzácnost dubového dřeva je také kvůli jeho dlouhověkosti, tedy i pomalému růstu. Náš nábytek je ošetřován výhradně přírodními prvotřídními oleji. Výroba vyžaduje vysoké technické znalosti a zkušenosti.


Proč koupit dubový nábytek na NabytekMirek.cz ?

 • Profesionální přístup a zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku již od roku 1993
 • Specializujeme se výhradně na nábytek z masivu, a opravdu se vyznáme do toho co prodáváme.
 • Široka nabídka dubového nábytku více než 70 těch nejkvalitnějších kusů nábytku.
 • Výběr ze tří barevných provedení přírodní dub, dub bělený a dub ořech.
 • Doručení vlastní dopravou až na vaši adresu, Samozřejmostí je garance nejnižší ceny!
 • Množství nábytku z dubu i skladem.
 • Přesvědčte se o kvalitě i vy, a přidejte se k více než 10 000 spokojených zákazníků v celé Evropě.

sleva-dubovy

 • Kolekce Texas

  Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny Texas

  dubový nábytek do obávaku texas / dallas
  dubový nábytek heslinki - atlanta

  .

  Výjimečnost a nadčasovost se skrývá pod naší nejnovější kolekcí pro rok 2018. Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny Texas Přináší jedinečný design s charismatem. Nábytek vytvoří s obývacího pokoje a jídelny skutečný domov, ve kterém budete chtít trávit vaše jedinečné okamžiky. Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej a dub pálení. O nadstandardní kvalitě vás přesvědčí 100% masivní provední dubového dřeva. Dubový nábytek do obývacího pokoje si můžete libovolně vyskládat podle rozlohy vaší místnosti. V kolekce najdete Několik typu a druhu zboží.
  Nábytek má krásnou přírodní strukturu včetně suků a kazů dřeva, které jsou pečlivě vybírání aby vytvořily jedinečnou harmonii přírodního nábytku.
  Nebojte se nákupu přes internet jako jediný vám dáváme možnost vrácení zboží do 14 dnů přímo naší dopravou. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Nákupem u nás získáte kromě krásného nábytku i záruku spokojenosti a ocenění designu.

  .

  dubový nábytek dallas

  sleva-dubovy

  fotogalerie nábytku do obývaku

 • Kolekce Helsinki

  Kolekce luxusního masivního nábytku Helsinki přináší jedinečný design, unikátní vzhled a vysoký standard zpracování těch nejkvalitnějších materiálů, s jakými se lze ve výrobě nábytku setkat. Pomocí kolekce Helsinki máte možnost vybavit svůj interiér skutečně špičkovým nábytkem z masivu. Kombinací jednotlivých prvků, anebo koupí celé sestavy získáte jednotě laděný prostor s množstvím úložných míst, výstavních i odkládacích ploch. Nábytkem z této kolekce snadno a zároveň stylově vybavíte ložnici, obývák i jídelnu. Masivní nábytek z kolekce Helsinki je charakteristický především výrobním materiálem, jímž je masiv divokého dubu. Ten je povrchově upraven olejem a voskem, takže se výsledný produkt může chlubit perfektní odolností vůči drobnému mechanickému poškození a tudíž i delší životností. Krása přírodní textury dřeva přitom zůstává plně zachována. Pro povrchovou úpravu jednotlivých komponentů kolekce Helsinki využíváme výlučně renomovaný olej a mořidlo německé značky Livos. Nábytek je dodáván bez osvětlení, za příplatek je možnost doobjednání.

  dubový nábytek heslinki - atlanta
  dubový nábytek heslinki - atlanta
  dubový nábytek heslinki - atlanta

  Pro všechny prvky této kolekce jsou typické hladké plochymírně zaoblenými hranami. Minimalistický styl krásně podtrhuje bezúchytkový systém otevírání zásuvek a dvířek. Samozřejmostí je kvalitní německé kování a systém tichého dovírání soft-stop. Nábytek má vrchní desku, přední části, šuplíky a dvířka vyrobeny z dubového masivu. Korpus je z dřevěné dubové dýhy, jejíž vlastnosti se dají srovnat s vlastnostmi masivního dřeva. Kombinace těchto výrobních materiálů se řadí mezi ty nejkvalitnější, s jakými se lze v současném nábytkářství setkat. V případě správného zacházení vám dubový nábytek vydrží sloužit opravdu dlouhou řadu let.

  Povrch masivu divokého dubu je pečlivě upravený metodou „kartáčování“. Jedná se o proces, během nějž speciální kartáče odstraňují z povrchu dřeva jeho měkčí, jarní, strukturu. Díky tomu pak na povrch vystoupí tvrdší složka dřeva, která materiálu propůjčuje větší tvrdost a vyšší odolnost. Výsledkem je nábytek s dlouhodobým vzhledem, jedinečnou texturou a nezaměnitelnou kresbou dřeva. I při letmém dotyku cítíte vystouplou strukturu přírodního masivu, který navíc příjemně voní. Váš interiér bude díky jeho typické vůni dlouho připomínat panenský dubový les! Nespokojte se s málem a vsaďte na luxusní nábytekkolekce Helsinki

  Helsinki inspirace

  sleva

 • Kolekce New Line

  Dubový nábytek z kolekce New line vyrobený v moderních liniích. Nábytek je mořený olejem, který dodává kolekce atraktivním designem, zároveň nábytek chrání a zvýrazňuje přírodní krásu dřeva. V kolekcí najdete dubové komody, dubové vitríny ale i celomasivní konferenční stolky z dubu. Dubový nábytek do obýváku a jídelny vyrobený v jedné z nejmodernějších výrobních hal na Světě. Pečlivě jsme hledali dokonalý nadčasový tvar a luxusní design. Dovolte nám představit kolekci nová linie která se stane ozdobou vašeho interiéru. Nábytek z kolekce Newline má šuplíky a vrchní desku z dubového dřeva, boky jsou vyrobeny z dubové dřevěné díhy. Samozřejmostí je dodání každého kusu už smontovaného týmem si profesionálně. Kvalitní kování a kovové ručky zaručují dlouholetou životnost.

  dubový nábytek new line - faro
  dubový nábytek heslinki - atlanta

  New Line inspirace

  sleva dubovy nabytek

 • Nábytek Alexandra

  Exkluzivní dubový nábytekkolekce Alexandra je synonymem nábytkářského luxusu. Celo masivní provedeníčistého dubu a osobitá kontrola, kterou prochází každý kus nábytku této řady, dodává celé kolekci punc špičkové kvality. Renomovaní designéři se v návrzích nábytku kolekce Alexandra nechali inspirovat švýcarským prostředím s vysokým důrazem na kvalitu a styl. Vybavením interiéru nábytkem z kolekce Alexandra dosáhnete jednotného prostoru s nezaměnitelným půvabem ryze přírodního materiálu.

  dubový nábytek Alexandra / Porto

  dubový nábytek heslinki - atlanta

  Nábytek Alexandra je vyrobený z čistého dubového dřeva, a to včetně vnitřního korpusu a poliček. Vrchní desky nábytku mají oblíbený parketový vzor. Povrchová úprava je prováděna pomocí kvalitního přírodního oleje, který zdůrazňuje krásu textury přírodního dřeva a zároveň zachovává jeho přirozený vzhled bez dalších úprav mořením či bělením. Díky tomu máte možnost komponenty z řady Alexandra libovolně kombinovat s dalšími prvky naší nabídky dubového nábytku v barevném provedení „dub olej“. Zásuvky a dvířka skříněk jsou opatřeny podlouhlými kovovými úchytkami a systémem tichého dovírání soft-close, který je zárukou pohodlného zavírání a bezproblémového fungování i po letech používání.

   

  Lze rozhodně bez nadsázky říci, že nábytek Alexandra se dědí z generace na generaci. Nechybí mu totiž nadčasový design, který bude stále „in“ i pro další generace. Díky špičkové kvalitě zpracování těch nejlepších materiálů nepostrádá bytelnost, některé kousky dosahují hmotnosti až 160 kg. Za vysokou hodnotu nábytku pak rozhodně hovoří zvolený materiál, dubový masiv, který je oblíbenou stálicí a jedním z nejkvalitnějších materiálů, s jakým se v oblasti nábytkářství setkáte. Kromě jídelního stolu dodáváme všechny prvky kolekce Alexandra již odborně smontované, díky čemuž podstatně ušetříte čas i práci. Každý kus nábytku je pečlivě zabalený. Stačí jen vybalit z ochranného obalu a vybrat nejideálnější místo, kde bude tento luxusní nábytek zdobit váš interiér!

  Inspirace Kolekce Alexandra

  Sleva dubovy nabytek

 • Nábytek z dubu, NICE

  Moderní nábytek z dubu, který se prodává v Německu kde jde o třetí najpreávanejšiu kolekci dubového nábytku. Přední strana dubového nábytku je z 100% masivu, také vrchní deska. Nábytek z Kolekce nice je vyroben v nadčasovém designu, navržený špičkovými dizajnérmy, kde se klade vysoký důraz na kvalitu. Je použijte výhradně výběrové dřeva a každý kus je pečlivě zkontrolován. Nábytek je ošetřen přírodním olejem, který nábytek bude chránit dlouhá léta bez ztráty na kráse a kvalitě. Boky jsou vyrobeny z dřevěné dubového díhy, která se rovněž považuje za masiv . Zasouvací mechanismus je samodosúvaci se systémem soft-stop. Dubový nábytek Nice se vyrábí až ve třech barevných provední.

  dubový nábytek nice - orlando
  hodnoceni

  Nice inspirace

  Sleva dubový nábytek

 • Kolekce DUB BOZEN

  Prémiový dubový nábytek série BOZEN představuje vysoce kvalitní celomasivní nábytek z dubového dřeva, který se chlubí prémiovou kvalitou zpracování a robustním provedením. Kolekce BOZEN ctí krásu poctivého dubového masivu a v nábytku promítá nádech moderního designu. Dubový nábytek BOZEN byl vyvinut speciálně pro německý trh. Pro české a slovenské zákazníky byla speciálně vyrobená série nábytku BOZEN v přírodní povrchové úpravě olejem, která je cenově o 50% výhodnější. Využijte tuto jedinečnou nabídku a vybavte za velice příznivou cenu svůj domov tím nejlepším, co současný trh s nábytkem nabízí! Z každého modelu bylo vyrobeno již víc jak 1000 kusů, což nám dalo možnost doladit veškeré detaily k dokonalosti renomovaného produktu. Kolekce BOZEN je vrcholným dílem našeho dubového nábytku! Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej a ořech

   dubový nábytek bozen
  hodnoceni

  Pro výrobu nábytku čerpáme zkušenosti již 20 let nejen na Slovensku, ale i v zahraničí. Inspirujeme se trendy v Londýně a Miláně, zároveň se však snažíme o to, aby náš nábytek měl něco ze slovenské duše. Nábytek Mirek se již několik let řadí k nejprestižnějším a nejvýznamnějším výrobcům masivního nábytku ve střední a západní Evropě. Všechny prvky série BOZEN jsou vyrobeny ze 100% dubového dřeva. Masiv byl použit pro výrobu všech částí nábytku: vrchní desky, přední části, boční desky i vnitřní korpus. Punc kvality nábytku série BOZEN potvrzuje německé kování se systémem tichého dovírání dvířek a zásuvek soft-close

  Nábytkem ze série BOZEN vybavíte obývací pokoj a jídelnu v jednotném a naprosto nezaměnitelném stylu. Jeho pořízením získáte nábytek s vysokou užitnou hodnotou a dlouhou životností. Chlubí se nadčasovým designem, který nezestárne ani za dlouhou řadu let. Má pevnou konstrukci a při výrobě se držíme tradičních způsobů povrchové úpravy dřeva olejováním a voskováním. Nábytek ze série BOZEN bude díky svým výjimečným vlastnostem dědictvím pro další generace! Všechny prvky série BOZEN jsou skladem, připravené k okamžitému odeslání. Kvalifikovaní pracovníci provádí odbornou montáž, takže každý kus nábytku k vám dorazí již smontovaný.

  dubový nábytek bozen

 • Kolekce Liptov

  Exkluzivní dubový nábytek LIPTOV vyrobený z dubového masivu. Každý kus nábytku je nádherným mistrovským dílem. Nábytek z dubového masivu je sám o sobě jedničkou při výběru nábytku do vašeho domova. Kolekce LITPOV se vyznačuje precizním zpracováním, nábytek se dodává již smontovaný. Všechny šuplíky a dvířky mají zavírání soft-close. Nábytek Liptov vznikl ve spolupráci s renomovanými prodejci v Německu a Švýcarsku tak aby se vytvořil mimořádně ataktivný produkt v jedinečném designu. Na český a slovenský trh, Vám jej přinášíme v mimořádně cenové relaci, která je výhodnější o více než 50% právě pro vás.

  dubový nábytek Liptov

  hodnocení

 • Kolekce Monaco

  dubový náybtek rio

  Novinka pro rok 2016 dostupná již v předstihu. Sledujeme evropské trendy a proto jsme si připravili pro vás novou kolekci dubového nábytku z názvem MONACO. Stále více populární minimalistický styl, kde i velké kusy nábytku působí co nejútulnější dojmem. Hranta tvary to je základ pro jednotlivé elementy sestavy. Rovněž hranatými tvary se to nekončí, prosklené vitríny mají na zadní stěně nádherný cihličkový vzor z dubového dřeva. Všechny vrchní a boční desky mají parketový vzor. Nábytek je kombinovaný dubovým dřevem a přírodní dubovou dýhou. Nábytek je celo-masivní kombinovaný s výběrovým dubovým dřevem. Vnitřní korpus, vrchní, spodní a boční desky jsou vyrobeny z dubového dřeva z nádherným parketovým vzorem, který dokonalé zvýrazníme hranaté tvary kolekce. Přední dvířka a šuplíky jsou vyrobeny z dubového dřeva, kde viditelná část je vyroben z výběrové dubové dýhy s dokonalým vzrom tohoto luxusního nábytku. V prosklených vitrín je zadní stěna unikátní, protože mě vzor cihliček vyrobených z dubového dřeva. Nábytek tak působí Elegatní a zároveň dokonal přírodně. Nábytek působí moderním a elegantním dojmem, je určen do ložnice, obýváku a jídelny. Velkou výhodou je že nábytek se dodává již smontovaný kromě skříně, postele a jídelního stolu. Nábytek je dostupný v barvách přírodní olej a dub pálení. Samozřejmostí je ti dotváření šuplíků a dvířek SOFT-STOP.

  Fotogalerie dubova nabytek Monaco

 • Kolekce Paris

  Designová kolekce dubového nábytku pod označením France. Svým charakterem připomíná vintage nábytek. V kolekci najdete Exkluzivní kousky oceněny za nadčasový design.

  Nábytek z kolekce Paris je Skladem!

  Kombinace dřeva a čalounění, která si vás získá už na první pohled. Přívlastky jako vysoká kvalita a prvotřídní výrobní proces jsou jen jedni z mála, které charakterizují kolekci Paris.

   

 • Dubové jídelní stoly

  Pokud hledáte opravdu kvalitní nábytek do jídelny, který by vám vydržel sloužit řadu let, jsou jasnou volbou dubové jídelní stoly. Naše nabídka zahrnuje kvalitní nábytek do jídelny, takže máte možnost vybrat si jak masivní stůl, tak i dubové židle, komody a jiné komponenty, pomocí nichž z jídelny vytvoříte jednotně vybavený, stylový prostor. Nábytek z masivu se díky svým vynikajícím vlastnostem stane dědictvím pro vaši další generaci! Dubové masivní stoly reprezentují precizní řemeslnou práci a špičkové zpracování těch nejkvalitnějších materiálů. Byly vyrobeny na území Evropské unie a mají vysokou prodejnost zejména ve Francii a v Německu.

  Z čeho můžete vybírat? V nabídce je například rozkládací stůl, ideální pro početnější rodiny. Disponuje snadným systémem rozkládání a celkovou délkou 220 cm. Výhodou je také to, že si tento model můžete vybrat hned z několika barevných variant. Milovníky moderních designů potěší jídelní stůl s ocelovými nohami. Jedná o spojení maximálně pevných materiálů, které spolu designově perfektně ladí. Deska stolu o tloušťce 3 – 6 cm vydrží opravdu velký nápor! Těm, kteří mají rádi klasičtější či rustikálnější vzhled masivního nábytku, se jistě zalíbí oválný jídelní stůl, rustikální stůl s nohami kříženými do X, anebo dubový stůl  s nohami do písmene A.

  Výrobním materiálem všech stolů naší nabídky je čisté dubové dřevo. Všechny dubové stoly jsou opatřeny povrchovou úpravou olejem a voskem, která nábytek chrání před mechanickým poškozením, ale zároveň zachovává krásu přírodní textury dřeva. Všechny stoly z dubu disponují mimořádnou pevností. Jsou zárukou dlouhých let bezstarostného používání. Investice do masivního stolu představuje investici do budoucnosti!

  hodnocení

 • Konferenční stolky

  Vyberte si moderní konferenční stolek z dubu, a dopřejte si luxus. V nabídce máme dubové konfereční stolky z několika kolekcí nábytku. Dopřejte svému okolí kvalitní stolek z dubu. Naše konfereční stolky z dubu jsou vyrobeny v EU s zárukou nejnižší ceny.

 • Dubové tv stolky

  Vyberte si do své obývacího pokoje moderní tv stolek. Nabízíme vám kvalitní dubové tv stolky. Vyberte si až ze čtyř kolekcí dubového nábytku. Tv stolky vám ponúakmé v několika barevných provedeních.

 • Dubové židle

  hodnoceni

  Víte že posledním hitem su židle ve stylu vintage? Nabízíme Vám moderní židle vyrobené z dubového masivu. Navíc za vysokou kvalitu zpracování vam ručíme. Jídelní židle a křesla jsou kombinovány čalouněním a dřevem co, které jim dodávají elegatní vzhled. Židle, které najdete v prodejně Mirek jsou vyrobeny v EU, pro Vaše maximální pohodlí je dodáváme již smontované, pro okamžitě používání.

  Výhody našich dubových jídelních židlí

  • Exkluzivní design, který sleduje nejnovější trendy z Milána, Kolína či Singapora.
  • Každá jedna dubová židle je projektována tak aby splňovala ten hlavní cíl a to je vysoký komfort.
  • Garance spokojenosti a možnost výběr z množství látek.
 • Dubové postele

  Pokud hledáte kvalitne postele, která vydrží desítky let, nabízíme vám přímo z naší výroby dubové postele. Naše postele pod modelovým označením Mirek jsou vyrobeny z přírodního 100% dubového masivu, ošetřeno ekologickým olejem. Dokomponujte si k vašemu dubovému nábytku nyní i naše postele a vytvořte si opravdovou oázu oddechu ve vaší ložnici.

 • Dubové jídelní sety

  Jako specialista na masiv vám nabízí exkluzivní dubové jídelní sestavy. Sestava vybíráme tak aby byly v nejvyšší kvalitě. Židle kombinujeme s pohodlným čalouněním, které je příjemné i při celovečerním sezení. Nabídne vám jídelní sety pro čtyři, pro šesti ale i pro osmi.

  Doporučujeme si také prohlédnout zvlášť kategorii dubové stoly a dubové židle, kde si můžete sestavu vyskládat podle vlastních představ.

  Celou nabídku dubových stolů najdete zde

  Celou nabídku dubových židlí najdete zde

 • Dubové police

  Tato podkategorie nabízí dubové police, s jejichž pomocí podtrhnete rustikální design interiéru. Masivní dub je zde zárukou té nejvyšší jakosti a také krásné kresby dřeva, která působí vždy dekorativně. Vyberte si u nás model dubové police do vašeho domu, na chatu i do kanceláře.

 • Dubové lavice

  Pohodlné a designové sezení i do vaší kuchyně, vyberte si z naší nabídky stylové kuchyňské lavice s nádherným čalouněním a krásnými farbamy. Vyberte si z několika modelů dubových lavic.

Zobrazují se 1 – 27 z 144 položek