Provence nábytek 

sleva na provence nábytek

Styl bydlení francouzského venkova si oblíbilo nesmírné množství lidí. Právě pro tyto zákazníky jsme vytvořili speciální kolekci Provence, která ducha bydlení ve stylu Provence a zdejší starožitný nábytek imituje. Díky této nábytkové sérii máte jedinečnou možnost vybavit svůj interiér stylově a zároveň kvalitně. Nábytek imitující starý vzhled venkovského vybavení ve Francii působí nadčasově a kromě toho vám díky své vysoké kvalitně vydrží sloužit opravdu dlouhou řadu let bez ztráty na jakosti či kráse.

 

Kombinace elegantního designu, masivního provedení a nádherných jemných detailů vás vrátí zpátky v čase! Originální nábytek s jedinečným šarmem dodá styl každému prostoru, do kterého se ho rozhodnete umístit.

 

Pro výrobu nábytku z kolekce Provence využíváme čistý borovicový masiv. Jedná se o vysoce jakostní dřevo s dobrou pružností a krásnou texturou.

 

Většina prvků série Provence je dvoubarevná. Nábytek natíráme kvalitní bílou ekologickou barvou. Zákazníci mají na výběr také variantu bílého nábytku s patinou, kdy využíváme speciální vosk k tomu, abychom docílili přirozeně omšelého vzhledu dřeva, na něž zapůsobil zub času. Vrchní desky u stolů a komod jsou v kontrastní hnědé barvě. Jejich povrch je navíc upraven kartáčováním, kdy je pomocí speciálních kartáčů ze dřeva odstraněna měkčí část, takže navrch vystoupne tvrdší složka masivu a vytvoří okouzlující 3D strukturu.

 

Provensálský nábytek členíme do několika kategorií v závislosti na umístění nábytku. Pomocí kolekce Provence snadno vybavíte například ložnici, jídelnu či obývák. Naše nabídka zahrnuje také sestavu do jídelny, jejíž součástí je jídelní stůl a provensálské židle. Tato sestava se hodí nejenom do domácností, ale také do restaurací a podobných zařízení. Jídelní sestavu jsme dodali již tisícům soukromých zákazníků, ale také právě do velkého množství penzionů a hotelů.

 

Kromě jídelního stolu a postele Provence dodáváme nábytek této kolekce již smontovaný, takže vám odpadá starost s domácí montáži.

 

Proč koupit nábytek Provence u nás?

 

  •          výrobu nábytku Provence jsme odstartovali již v roce 2010 a od té doby se můžeme chlubit obrovským množstvím spokojených zákazníků
  •          vyrábíme kvalitní masivní nábytek s jedinečným stylem
  •          nabízíme možnost výběru mezi klasickou bílou variantou a vzhledem s patinou
  •          kolekci neustále rozšiřujeme o další modely
  •          většinu nábytku kolekce Provence dodáváme již smontovanou
  •          rychlá dodací lhůta do 1-5 týdnů

galerie

Zobrazují se 1 – 23 z 23 položek