Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Provence nábytek

Nábytek Provence v sobě snoubí eleganci a masivní kvalitu, zaujme vás každý detail kresby dřeva. A z jakého materiálu se takový stylový nábytek vyrábí? Zaměřujeme se především na poctivý borovicový masiv, který vám bude připomínat přírodu. Dostaví se velmi příjemné pocity, plynoucí z té skvělé naturální atmosféry. Nábytek ve stylu Provance můžete zvolit v dvoubarevném provedení, ale také třeba s patinou nebo s úpravou kartáčováním. Pokud uvažujete o koupi nábytku z borovicového dřeva, můžete si přečíst i článek o typických vlastnostech a charakteru dřeva borovice.

 Proč koupit nábytek Provence u nás?

  •          výrobu nábytku Provence jsme odstartovali již v roce 2010 a od té doby se můžeme chlubit obrovským množstvím spokojených zákazníků
  •          vyrábíme kvalitní masivní nábytek s jedinečným stylem
  •          nabízíme možnost výběru mezi klasickou bílou variantou a vzhledem s patinou
  •          kolekci neustále rozšiřujeme o další modely
  •          většinu nábytku kolekce Provence dodáváme již smontovanou
  •          rychlá dodací lhůta do 3-8 týdnů

Chcete se ve svém bydlení cítit alespoň trochu jako na francouzském venkově? Vše je možné s naším nábytkem ve francouzském stylu Provence. Jedná se o kolekce, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené a není se čemu divit. Tak dodejte svému domovu nového ducha a novou atmosféru, Provence nábytek je originální, nápaditý a samozřejmě velmi kvalitní.

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.