Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Designové jídelní sety


Designové jídelní sety z naší nabídky se pyšní nejenom nádherným vzhledem, ale také funkčností. Stanou se klenotem interiéru a zároveň poskytnou patřičný komfort.

 

Všechny designové sestavy do jídelny zahrnují jídelní stůl a židle. Jejich počet, rozměr stolu a jiné parametry si každý zákazník může zvolit sám. Máte tak jedinečnou možnost dalších úprav u již kombinovaných setů a jejich přizpůsobení vlastnímu vkusu či prostorovým možnostem vašeho interiéru.

 

Prodejem a výrobou masivního nábytku se zabýváme již několik let, takže jsme svoje služby byli schopni dopilovat až k dokonalosti. Naše výrobky se pyšní prestižními cenami za design a množstvím spokojených zákazníků.

 

V současné době vyrábíme designové jídelní sety z masivu v nejrůznějších designech a sestavách.

 

Designové jídelní sety a jejich varianty

 

Všechny designové jídelní sety zahrnují jídelní stůl a jídelní židle. Pro tento druh nábytku je nejdůležitější, aby poskytoval patřičné pohodlí, což bereme v potaz již při vytváření návrhů nábytku. V setech do jídelny se již na první pohled snoubí vytříbený design a praktičnost. Konstrukce stolu je vždy z masivu, a to nejčastěji buď dubového, nebo borovicového. Masivní konstrukce jídelních židlí čalouníme kůží nebo vysoce odolnou látkou.

 

Designové jídelní sestavy můžete vybírat v následujících variantách:

  •         Designové jídelní sety 4+1 – jídelní stůl a 4 židle
  •         Designové jídelní sety 6+1 – jídelní stůl a 6 židlí
  •         Designové jídelní sety 8+1 – jídelní stůl a 8 židlí

 

Z čeho můžete vybírat? Nabídka je víc jak pestrá! Pokud jste propadli kouzlu retro nábytku, určitě vás zaujme retro jídelní set, jehož koupí získáte stůl z masivu a jídelní židle v retro designu. Měkké polstrování je potaženo příjemným a odolným materiálem.

 

V podobném duchu je laděn i jídelní set s křesly  a oválným stolem. K dispozici je také jídelní setobdélným stolem.

 

Do méně prostorných interiérů doporučujeme designový jídelní set se čtvercovým stolem a čtyřmi židlemi ve žlutém čalounění. Hodí se do panelákových bytů a jídelen, v nichž je třeba počítat každý volný centimetr.

 

Pokud máte rádi nábytek ve výraznějších barvách, doporučujeme jídelní set s židlemi čalouněnými zelenou kůží.

 

Proč masivní jídelní sety z Nábytku Mirek?

 

  •         Nabízíme designové jídelní sety v široké škále materiálů a návrhů. Vyrábíme kvalitní dubový a borovicový nábytek a židle buď celomasivní, anebo čalouněné.
  •         Máme za sebou množství realizovaných projektů, dodali jsme nábytek již více jak tisíci spokojených zákazníků včetně restaurací či penzionů.
  •         Za jídelní sety jsme získali prestižní ocenění za design.
  •         Množství nábytku máme skladem a jsme schopni jej dodat do 72 hodin.

Nákupem u výrobce zbytečně nepřiplácíte. 

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.