Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Dubový nábytek Praha

more dubový nábytek

Kolekce Praha - Skandinávský dubový nábytek v barvě dub natural pro Váš domov

Obohaťte svůj domov jedinečnou kolekcí Praha! Naše exkluzivní linie dubového nábytku osloví svým minimalistickým, skandinávským designem a ruční výrobou. Nabízíme komody, vitríny, TV a konferenční stolky, které jsou nejen vizuálně poutavé, ale také funkčně promyšlené.

Každý kousek je vyroben z dubového dřeva a ošetřen ekologickým olejem v barvě dub natural, zdůrazňují jeho přirozenou krásu a odolnost. Kolekce Praha - kde se kvalita potýká s krásou a funkčností.

Základní inspirací při návrh nábytku byl jednoduchý skandinávský design a použití výhradně přírodních materiálů. Nábytek je bez dodatečných úchytů, všechny úchyty jsou zafrézovány přímo do dřeva a nevstupují tak do prostoru.

Přehled nábytku PRAHA

Povrchová úprava dub natural

Přírodní olej

dub natural

Dřevěné nohy

šuplíky a dvířky

Soft Close

Řemeslné zpracování

Skandinávský design


Objevte esenciální krásu a funkčnost s naší exkluzivní kolekcí dubového nábytku Praha, určenou k posílení elegance a pohodlí vašeho obývacího pokoje a ložnice. Vyberte si z naší nabídky autentické kvality a stylu, kde každý kousek nábytku je ručně vytvořený z vysoce kvalitního dubového dřeva, ošetřeného ekologickým olejem v barvě dub natural, aby zdůraznil jeho přirozenou krásu a trvanlivost. Naše kolekce Praha obsahuje minimalistický design a nabízí širokou škálu produktů včetně komod, vitrín, TV stolků a konferenčních stolků, všechny vyrobeny s precizností a vysokou úrovní řemeslného umění. Nábytek není jen vizuálně přitažlivý, ale také nesmírně funkční, s dostatečným úložným prostorem a univerzálním designem, který se hodí do různých dekoračních stylů. Přijďte a objevte nábytek, který je víc než jen kus dřeva – je to kousek Vaší domácnosti, který se dodává již smontovaný a připravený na léta používání. S kolekcí Praha, vstupte do světa, kde se skandinávský styl potýká s tradiční kvalitou a řemeslem, vytvářejíc tak prostor, který není jen místem k bydlení, ale i odrazem vašich hodnot a stylu

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.