Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Houpací křesla - závěsné


Vychutnejte si dokonalý komfort nejen uvnitř domu, ale také v prostředí vaší zahrady nebo terasy! Závěsná houpací křesla vám poskytnou natolik výjimečné pohodlí, že se jistojistě stanou vaším oblíbeným nábytkem!

Naše nabídka zahrnuje elegantní, moderní i vysoce pohodlná závěsná houpací křesla do zahrady, které disponují vysokou odolností vůči klimatickým podmínkám, perfektní pevností a krásným designem. Svým vzhledem závěsné houpací křeslo zútulní každou terasu a zkrášlí každou zahradu! Vytvoří doslova oázu klidu a pohody a bude samo o sobě působit jako designový prvek.

Závěsné křeslo je přímo ideální pro všechny, kteří rádi tráví volný čas na zahradě. Pěkně se bude vyjímat v exteriéru zahrady, ale i v altánku nebo na terase.

Z čeho můžete vybírat? K dispozici jsou jak závěsná houpací křesla, tak i křesla s vlastní konstrukcí. Je pouze na vás, jaký typ více vyhovuje vám, a jakému z nich dáte přednost! Zahradní houpací křesla mají rám vyrobený z masivního dřeva ošetřeného impregnačním olejem. Dřevo díky němu získává vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, plísním, škůdcům i vlhkosti.

Pokud si vyberete houpací křeslo s vlastní konstrukcí, nemusíte mít vůbec obavy z montáže či demontáže. Konstrukce je koncipovaná tak, aby její montáž byla pro každého zákazníka intuitivní a snadná. Pro ty, kteří si rádi dopřávají sólo odpočinku, nabízíme komfortní houpací vajíčko! Jeho konstrukce je založena na podobném principu jako u houpacího křesla.

Plánujete závěsné houpací křeslo zavěsit na trám nebo jinou konstrukci? Pak zvolte závěsné houpací křeslo, anebo luxusní houpací vajíčko bez konstrukce. Oba typy snadno zavěsíte, kam vám to bude vyhovovat. Rozhodně není problém zavěsit houpací křeslo také v interiéru.

K dispozici je také luxusní zahradní houpačka s nepromokavou stříškou. Sedáky zahradní houpačky a závěsných křesel jsou vyrobeny ze 100% bavlny a povlaky je možné díky zipu sundat a vyčistit. K produktům z této sekce nabízíme jako příslušenství nepromokavé pláštěnky.

Celková nosnost je u menších křesel 120 kg, u větších křesel až 200 kg, takže vydrží opravdu velkou zátěž! Masivní konstrukce ve vás vždy vzbudí jistotu, že vás křeslo udrží, a že vaše pohodové pohupování nebude nic rušit!

Univerzální design houpacích křesel snadno zkombinujete takřka s jakýmkoli interiérovým či zahradním nábytkem. Naše závěsná houpací křesla najdete takřka po celé Evropě. Svou oblibu si získaly především díky modernímu vzhledu a velice kvalitnímu provedení.

 

Díky tomu, že kupujete nábytek přímo od výrobce, máte výhodu garance té nejvyšší kvality za nejnižší možnou cenu! Využijte naší jedinečné nabídky a zkrášlete svou zahradu či interiér designovým prvkem v podobě elegantního houpacího křesla!

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.