Jídelna 

Nábytek do jídelny z masívu

Plánujete vybavit si jídelnu? Načerpejte inspiraci v naší nabídce a pořiďte si kvalitní jídelní nábytek z masivu! Pestrá paleta našich produktů se snaží vyhovět zákazníkům, kteří si potrpí jak na moderní jídelny, tak i na tradiční a stylový nábytek do jídelny. K dispozici jsou samozřejmě jak samostatné prvky, tak i celé jídelní sestavy.

 

Masivní nábytek do jídelny

 

Protože prostředí jídelny je velmi důležité pro to, abychom si naše kulinářské výtvory řádně vychutnali, měl by být jídelní nábytek co nejhezčí, měl by doslova lahodit oku! Přírodní dřevo dodává nábytku jedinečný vzhled, který umocní kouzlo chvil strávených s rodinou u dobrého jídla.

 

Základem nábytku do jídelny je samozřejmě dostatečně prostorný jídelní stůl a pohodlné židle. Pro uložení příborů a jídelních setů se nejčastěji využívají komody a příborníky.

 

Jídelní stoly z masivu

 

Nejdominantnějším kusem nábytku celé jídelny a zároveň symbolem rodinného stolování je jídelní stůl. Svou nabídkou jsme se snažili pokrýt nároky zákazníků s nejrůznějšími požadavky na design i velikost stolu, a proto máte možnost vybírat jídelní stoly z masivu různých provedení. Co se týče výrobního materiálu, nabízíme dubové jídelní stoly a stoly z masivu borovice. Oba typy vás zaujmou svou pevností a nádhernou texturou přírodního dřeva. Pro milovníky bydlení v duchu francouzského venkova máme k dispozici také jídelní stůl Provence! Do moderních interiérů se skvěle hodí moderní jídelní stůl s ocelovými nohami a deskou z masivního dubu. Rustikálním jídelnám bude perfektně slušet jídelní stůl s nohami do A, ale i stůl s nohami do X.

 

Jídelní židle z masivu

Nezbytným doplňkem stolu jsou jídelní židle. I v tomto případě platí, že naše nabídka je víc jak pestrá, a že vyhoví jak těm, kteří upřednostňují moderní židle, tak těm, kteří dávají přednost tradičnějším designům a chtějí jídelnu vybavit dřevěnými židlemi. Samozřejmostí je výběr židlí s čalouněním i bez čalounění. K dispozici jsou také luxusní kožené židle! Sortiment tohoto druhu zasíláme již do 72 hodin!

 

Masivní jídelní sety

 

Nechce se vám trávit čas výběrem samostatných komponentů? Pak vám vřele doporučujeme jídelní sety, jejichž koupí získáte sestavu jídelního stolu a židlí. Tento sortiment se skvěle hodí jak do domácích jídelen, tak i do restaurací či penzionů a podobných zařízení. V závislosti na počtu členů vaší domácnosti máte možnost výběru mezi jídelními sety 1+4, nebo 1+6, tedy sety, zahrnujícími vždy jeden jídelní stůl a buď 4, nebo 6 židlí. Rozkládací jídelní stoly představují perfektní volbu v případě, že se u stolu občas setká víc strávníků.

 

Masivní sestavy do jídelny

 

Pokud plánujete koupi celé jídelní sestavy, je nejlepší volbou zaměřit se na celé kolekce masivního nábytku. V rámci jednoho designu tak můžete zakoupit stůl, židle, ale také komodu či příborník. Pro vyznavače francouzského nábytku nabízíme kolekci Provence. Kolekce venkovského nábytku vytvoří z vaší jídelny luxusní prostor v duchu poctivé řemeslné práce a nábytku s krásnou robustní konstrukcí. A pokud jste vyznavačem spíše moderního vybavení, inspirací pro vás jistě bude kolekce Helsinki, popřípadě New Line. V rámci celých kolekcí máte možnost kombinovat jednotlivé komponenty dle svého vkusu, libosti i prostorových dispozic jídelny.

 

Nabízíme nábytek do jídelny v prémiové kvalitě a špičkovém řemeslném zpracování. Spojení originálního designu a masivního dřeva je vždy zárukou spokojenosti našich zákazníků!

JÍDELNÍ SETY Z MASIVU

JÍDELNÍ STOLY Z MASIVU

http://www.nabytekmirek.cz/36-zidle

nábytek do jídlený z masivu

 • Jídelní židle

  hodnoceni

  Jídelní židle jsou neodmyslitelnou součástí jídelny, popřípadě jídelního koutu. Na to, zda si dobré jídlo řádně vychutnáme, mají neodmyslitelný vliv. Využíváme je při rychlé snídani, vydatném obědu o několika chodech i rodinných večeřích. Přestože by jídelní židle měla být především pohodlná, k úplné spokojenosti to ne vždy stačí. Je totiž dosti podstatné, aby se nám židle také líbila na pohled – aby doslova lahodila oku!

   

  Jídelní židle z naší nabídky mají ty správné proporce pro vaše komfortní posezení i v případě, že se u stolu zdržíte déle, například u kávy a dezertu. Jídelní židle mají nejrůznější provedení, takže si můžete snadno vybrat, co vám nejvíce vyhovuje. Jejich design jsme navrhovali s ohledem na to, aby se hodily k jídelním stolům, které si u nás budete moci vybrat!

   

  Naše firma nabízí jídelní židle a další nábytek již víc jak 20 let. K dispozici máte pestrý výběr těch nejkvalitnějších židlí vyrobených z masivu. O kvalitě našich výrobků se mělo možnost přesvědčit již víc jak tisíc soukromých klientů a obrovské množství restauračních zařízení a penzionů.

   

  Dřevěné jídelní židle

   

  Milovníkům masivního nábytku nabízíme dřevěné jídelní židle. Masivní konstrukce židli zajistí perfektní pevnost a stabilitu. Některé z židlí jsou čalouněné, jiné jsou čistě dřevěné, například provensálská židle, anebo jídelní židle ve francouzském stylu. Oba typy jsou vyrobeny z kvalitního borovicového dřeva, které nábytku propůjčuje vynikající vlastnosti. Jídelní židle z masivu jsou ošetřeny přírodním ekolakem, který chrání dřevo před poškozením a zároveň dokáže zvýraznit krásu textury masivu.

   

  Křesla do jídelny

   

  Symbolem luxusu a komfortu jsou bezesporu jídelní křesla. Velice stylově působí květované křeslo. Jednobarevná jídelní křesla snadno sladíte s jakýmkoli interiérem! K dispozici máte například antracitové, hořčicové nebo hnědé křesílko do jídelny. Výhodou těchto výrobků je pevná konstrukce a příjemné čalounění vysoce odolnou potahovou látkou.

   

  Kožené jídelní židle

   

  Pro ty, kteří si potrpí na kvalitu nejen konstrukce, ale i čalounění, nabízíme kožené jídelní židle. Velmi oblíbená je například moderní jídelní židle Tina, novinka roku 2017. Decentní odstín hnědé kůže snadno sladíte se stávajícím vybavením jídelny. Myslíme samozřejmě také na milovníky výraznějších barev. Všechny, kdo mají podobný vkus, by mohla zaujmout zelená jídelní židle čalouněná kůží. Kůže a masiv dodávají jídelním židlím této sekce punc luxusu!

   

  Moderní jídelní židle

   

  Máte jídelnu zařízenou v ryze moderním stylu a hledáte moderní jídelní židle? Inspirujte se naší nabídkou celodřevěných nebo čalouněných moderních židlí! Naši designéři se snažili skloubit moderní vzhled s pohodlím. U některých modelů nabízíme možnost výběru čalounění i barvy dřeva. Naše moderní jídelní židle získaly prestižní ocenění za design v roce 2013 a 2014.

   

  Skladem máme víc jak 1 000 židlí, takže 80% modelů odesíláme již do 72 hodin!

   

  Vsaďte na kvalitu a eleganci a pořiďte si do jídelny židle, které vám vydrží sloužit řadu let bez ztráty na kráse či jakosti!

 • Jídelní stoly

  hodnoceni

  Jídelní stůl se může stát místem, které jediné sdružuje celou rodinu. Setkávají se u něj děti s rodiči a můžou si popovídat, hlavně se ale těší na chutné pokrmy. I proto je důležité, abyste vybírali kvalitní stoly z masivu, které něco vydrží a budou vám věrně sloužit nejen pár let, ale několik pár desetiletí. Poctivý masivní stůl můžete přenechat svým potomkům a stane se z něj bez potíží kousek s historickou hodnotou.

  Investujte do stolu z masivu a přidejte k němu také masivní židli, aby vše krásně ladilo. Nabízíme jídelní stoly z masivu v různých variantách, například to může být rustikální stůl, nebo kus ve stylu Provence a nechybí ani rozkládací jídelní stoly, vysoce praktické vybavení do menších místností. Nejčastějšími materiály našich masivních stolů jsou borovice a dub, na výběr budete mít ale také z dalších dřevin. 

   

  Jídelní stůl + židle

   

  Pokud k jídelnímu stolu plánujete zároveň zakoupit také jídelní židle a nechcete se zdržovat kombinací těchto dvou různých prvků, doporučujeme celé jídelní sety. Můžete vybírat jídelní sety z masivu v závislosti na počtu strávníků, a to buď v sestavě 1+4, anebo 1+6. Mimo řadu jiných máme v nabídce také vintage jídelní sestavy, jídelní set Provence a celou řadu dalších.

   

  Rozkládací jídelní stoly

   

  Pokud se vás třeba jenom občas sejde u stolu víc, doporučujeme koupit rozkládací jídelní stůl. Mezi nejoblíbenější rozměry stolů patří 140 x 90 cm nebo 160 x 90 cm s možností rozložení na délku až 220 cm. Podobný rozkládací jídelní stůl už dokáže poskytnout opravdu plno místa pro všechny!

   

  Jídelní stoly z masivu a jejich varianty

   

  Snažíme se vyhovět co nejširšímu spektru zákazníků, a proto v naší nabídce najdete jak například rustikální stůl, tak i jídelní stůl Provence a moderní jídelní stoly například jídelní stůl kombinující masivní desku a ocelové nohy.

   

  Všechny jídelní stoly z naší nabídky jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Základem je masivní dřevo, nejčastěji dub nebo borovice, které nábytku propůjčuje perfektní pevnost a stabilitu. Konstrukce stolů je uzpůsobena i velké zátěži. Nábytek ošetřujeme přírodním olejem, který dřevo chrání před nežádoucím poškozením a zároveň zvýrazňuje kresbu přírodního masivu.

   

  Jídelní stoly dodáváme pečlivě zabalené, obvykle demontované, společně s přehledným montážním návodem, díky němuž pro vás domácí montáž bude hračkou!

 • Jídelní sety

  hodnoceni

  Doba, kterou trávíme u jídelního stolu, je v kontextu celého dne spíše zanedbatelná, nicméně má obrovský význam. Pohodlné sezení má vliv na to, zda si jídlo vychutnáme či nikoli. Jídelna je navíc místem, kde se pravidelně setkává celá rodina. Můžeme zde odpočívat po dlouhém dni, psát s dětmi úkoly a vychutnávat všechny kulinářské speciality.

   

  Jídelní set doplňuje vzhled kuchyně a je středobodem jídelny. Jeho součástí je jídelní stůl a jídelní židle. Pro tento druh nábytku je nejdůležitější, aby poskytoval patřičné pohodlí.

   

  Specializujeme se na masivní nábytek. Jídelní sety z masivu nabízíme v nejrůznějších designech a sestavách. Vybírat můžete tyto jídelní sety:

   

  •          Jídelní sety 4+1 – jídelní stůl a 4 židle
  •          Jídelní sety 6+1 – jídelní stůl a 6 židlí
  •          Jídelní sety 8+1 – jídelní stůl a 8 židlí

   

  Jídelní sety nebo samostatné komponenty?

   

  Jídelní set představuje ideální volbu v případě, že se nechcete zdržovat výběrem jednotlivých částí setu, tedy stolu a židlí. Koupí setu získáte vše v rámci jednoho nákupu. Sety kombinujeme tak, aby spolu jídelní židle a stoly vzájemně ladily. A pokud jste spokojeni s jídelním stolem, který již vlastníte, můžete k němu samozřejmě dokoupit jídelní židle z naší nabídky.

   

  Téměř u každého setu do jídelny máte možnost zvolit si počet židlí (4, 6 nebo 8) a vytvořit si tak jídelní set na míru svých představ. Pokud si chcete i přesto svůj jídelní set zkombinovat sami, vybírejte v sekci jídelní židle a jídelní stoly.

   

  Proč jídelní sety z Nábytku Mirek?

   

  •          Nabízíme jídelní sety v široké škále materiálů a designů. Vyrábíme kvalitní dubový a borovicový nábytek a židle buď celomasivní, anebo čalouněné.
  •          Jsme jedničkou v prodeji a výrobě nábytku. Díky dlouholetým zkušenostem a množství spokojených zákazníků jsme měli možnost dotáhnut výrobu nábytku k dokonalosti.
  •          Máme za sebou množství realizovaných projektů, dodali jsme nábytek již více jak tisíci spokojených zákazníků včetně restaurací.
  •          Za jídelní sety jsme získali prestižní ocenění za design.
  •          Množství nábytku máme skladem a jsme schopni jej dodat do 72 hodin.
  •          Nákupem u výrobce zbytečně nepřiplácíte. 

  jidelní sety vyprodej

 • Kolekce Retro

  Nábytek do jídelny v limitované nabídce s nádherným retro designem, na kterém naši designéři strávili stovky hodin projektování aby vytvořili tento nádherný jídelní nábytek. Připravili jsme si pro vás jídelní sety moderní vyrobené z dubového dřeva v kombinaci z dřevěnou dubovou dýhou. Novinka pro rok 2015/2016. Veškeré jídelní sety máme skladem!

 • Jídelní stůl a židle...

  Unikátní jídelní stoly a židle v nádherném čistém a jednoduchém designu. Pokud máte rádi vinatge bydlení tento moderní nábytek do jídelny je přesně určen pro vás. Jídelní stůl a židle pro čtyři, šest nebo až osm dospellých osob. Výběr je jen na vás :).

Zobrazují se 1 – 27 z 83 položek