Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Židle pravá kúže


Zpříjemněte si každé posezení u dobrého jídla! Kožené židle vám poskytnou patřičný komfort a zároveň působí jako dominantní prvek celé jídelny. Svým vzhledem kožené jídelní židle dodají na luxusu celému interiéru a působí velice elegantním až vznešeným dojmem.

Kožené židle skvěle vyniknou především v moderním interiéru, ale určitě zútulní také hřejivější a tradičně vybavené interiéry. Jestliže máte nebo si plánujete koupit jídelní stůl z masivu, pak ho kožená židle zcela jistě vkusně doplní! Židle čalouněné kůží můžeme vřele doporučit také ke skleněným stolům. Deska ze skla poskytne možnost vidět celou židli a její čalounění, takže se sedací část nebude schovávat pod stolem.Synonymem kožených židlí z naší nabídky je jedinečný design a vysoká kvalita použitých materiálů. Prémiové židle v pravé kůži se stanou doslova klenotem vašeho interiéru! Pro čalounění židlí využíváme výhradně kůži od italských dodavatelů. Kožené jídelní židle, které v naší nabídce najdete, jsou velice oblíbeným artiklem především na německém a francouzském trhu.

Samozřejmostí kožených židlí je špičkově provedené šití. Kůže dosahuje prvotřídní kvality. Využívá se také jako čalounění luxusních automobilů značek jako Porsche, BMW či Audi. Dubové kožené židle nabízíme v několika barevných variantách, například se světlým či hnědým čalouněním, v zelené barvě, anebo v šedém provedení. Velice oblíbené je také moderní kožené křeslo do jídelny.

Nechcete ztrácet čas kombinací druhu kožené židle a jídelního stolu? Pak se nechte inspirovat naší sekcí jídelní sety, kde najdete celé sestavy, zahrnující jídelní stůl a 4 nebo 6 židlí. Set masivního stolu a kožených židlí působí opravdu luxusním dojmem! Na výběr máte hned několik možností a variant!

Jídelní kožené židle dodáváme pečlivě zabalené a smontované. Skladem máme víc jak 1 000 židlí, takže 80% modelů odesíláme již do 72 hodin! 

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.