Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Dřevěná provence jídelní sestava bílo hnědá, Lille

Lille stol + 4 x SIL26
Dodaci doba: 3 - 6 týdnu
17 216 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 3 reviews
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 3

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

Tento balíček obsahuje

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dřevěná provence jídelní sestava bílo hnědá, Lille

Jídelní sestava do jídelny z nejnovější kolekce nábytku LILLE, vyrobený ve Francouzském venkovském stylu. Přírodní dřevěná židle je vyrobena z borovicového dřeva v bílo hnědé barevné kombinaci. Vrchní deska židle je v hnědé barvě ošetřené přírodním voskem. Doplňte do své jídelny i další kousky z této kolekce a nasávejte každý den atmosféru francouzského venkovského stylu. Jídelní židle se dodává již smotovaná se snadnou montáží. Rozšiřte svůj interiér o tento atraktivní kousek a prožívejte denně sílu přírodního nábytku. Ekologie přírodního produktu a harmonie nádherného designu jsou vlastnosti, které jsme spojili při výrobě stolu LILLE.

Dřevěný provence jídelní stůl bílo hnědý 140 x 80 cm, Lille

Jídelní stůl do jídelny z nejnovější kolekce nábytku LILLE, vyrobený ve Francouzském venkovském stylu. Přírodní dřevěný stůl vyrobený z borovicového dřeva v bílohnědé barevné kombinaci. Stůl má vrchní desku o tloušťce až 4 cm. Vrchní deska stolku je v hnědé barvě ošetřené přírodním voskem. Doplňte do své jídelny i další kousky z této kolekce a nasávejte každý den atmosféru francouzského venkovského stylu. Jídelní stůl se dodává v demontu se snadnou montáží. Rozšiřte svůj interiér o tento atraktivní kousek a prožívejte denně sílu přírodního nábytku. Ekologie přírodního produktu a harmonie nádherného designu jsou vlastnosti, které jsme spojili při výrobě stolu LILLE.

Vrchní desku je třeba ošetřovat přípravky na voskovaný nábytek. Která vytváří ochraný voděodolný film na povrchu.

Celková šířka: 140 cm
Celková hloubka: 80 cm
Celková výška: 75 cm
Tloušťka vrchní desky: 4 cm

Dřevěný provence jídelní stůl bílo hnědý 140 x 80 cm, Lille

Popis kolekce LILLE 

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - LILLE nábytek ze dřeva, pro náročné inspirovaný a vyvíjený v milanu. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a designem v nábytkářství jsme zúročili při vývoji a výrobě kolekce prestige bellissimi. Nábytek je vyráběn truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi. Zároveň nábytek je dělaný ručně ve stylu venkovského nábytku, kde každý kus je jedinečný. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo jako garant spolehlivosti – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Nábytek je bez dojezdů na šuplících a mě imitovat starožitný nábytekProvensálský nábytek je velmi populární jeho základem je masivní dřevo se zachovanou strukturou – vrchní desky jsou hladké a cítíte při doteku příjemnou krasu a dotek přírody. 

Hnědé části na nábytku jsou ošetřeny přírodním včelím voskem výborným pro údržbu. Bílé části nábytku jsou ošetřeny barvou na vodní bázi, kde je jemně vidět struktura dřeva.

Nábytek LILLE

Typ výrobku
Set stolu a židlí
Kolekce
Lille
tloušťka stolu
4 cm
Material
Borovice
Rozmer desky stola
140 x 80 cm
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Super
rating 10
Vše v pořádku
Jídelní sestava
rating 10
S nábytkem jsem spokojená.Jen malá připomínka k přepravě.Krabice se židlemi byla z boku protržená jen díky tomu že tam bylo volno se nic nestalo.Asi na něco narazila.Jinak dekuji za Vaši kvalitní práci.Mam ještě objednaný příborník tak doufám že přijde v pořádku.Ni
Jídelní stůl provance.
rating 10
Opravdu nádherný masivní nábytek, krásné zpracování .
Mohu opravdu doporučit!

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.